Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy babakocsi amire...

Van egy babakocsi amire licitálni szeretnék. Mért van az hogy a minimális licit alatt is licitel valaki?

Figyelt kérdés
amit én szeretnék arra 3 man liciteltek de minimál alatt. márt van ez?ha ugysem kapja meg minimár alatt a terméket minek licitál rá?
2009. nov. 13. 17:50
 1/3 anonim válasza:
100%
Lehet hogy rosszul emlékszem, de a minimálár nem nyilvános, tehát licitálsz és te nem tudod, hogy az alatta vagy fölötte van e a minimálárnak, amit te beírtál. És ezzel nyilván a többiek is így vannak.Aztán egyszer csak majd eléri valaki, azt az árat a licitek során, amit az eladó előre megadott.
2009. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értettem, hogy mit kérdezel, de az első válaszoló jól írta.

Én azt nem értem, hogy miért kell minimálárat megadni? Ha valamit 5000 ftért akarok eladni, akkor 5000 ftért teszem ki, nem 1 ftért minimálárral...

2009. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ennyiröl indul a licit(a minimálár nem mindig nyilvános)

azért licitálh ha rálicitálnak,lehet úgy eléri a minimálárat és elviheti(ha senki nem licitálna akkkor nem érné el soha)

2009. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!