Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem egyvtelefont az aprodon...

Vettem egyvtelefont az aprodon. Fele atutala fele utanvettel. Elmeletileg penteken adta fel vagy ment erte a futar. Ragszamot nm tudok?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna jonnie a postaval ha ugy adta fel. Futarral mar hetfon. Nev cim alapjan erdeklodhetek a posta kozpontnal? Vagy ez keves? Bennevan a pakliban, h atvert de meg bizom a jo emberek letezeseben

2013. okt. 29. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ragszámot nem tudsz, akkor nehéz lesz megtalálni.

Kérd meg az eladót, hogy küldje át a feladáskor kapott papírt.

Amúgy nem értem, minek kérte a felét előre, ha úgyis csak akkor kapod meg a csomagot, ha kifizeted a teljes összeget.

2013. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
O nm akart utanvetet arra hivatkozva h ha nm veszem at bukja a postat. En nm akartam utalast arra hivatkozva h ha nm kuldi el a telefont bukom a penzt. Felet ezert utaltuk es a felet az atvetelkor fizetnem. Nem tudok irni neki mert a hirdetest szombaton torolte mivel valoban eladta nekem avtelot. Mas termeke nincs fent. Es az aprodon noreply@ on keresztul megy a levelezes. Nem elesben. Ezert most megkerdezni sem tudom hogy adta fel. Vagy esetleg figyelmeztetni h jogi utra terelem.
2013. okt. 29. 17:02
 3/5 A kérdező kommentje:
22.500at fizettem elore. Ekkora osszegnel allitolag mar foglalkozik vele a rendorseg. Szamlaszama megvan. Szoval ez alapjan megtalaljak. Velemenyek?
2013. okt. 29. 17:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először az apród adminjait keresd meg, hátha tudnak segíteni elérni. Utána a postán tegyél egy próbát, hátha nem tudta kivinni a postás, és az értesítő cetli is elkallódott.


(Amúgy szerintem elég lett volna a postaköltséget előre fizetni, de mindegy, nem akarok utólag okoskodni.)

2013. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden aukciós oldalon rajta van, extra nagy betűkkel, hogy senki se utaljon előre pénzt ismeretlennek. Ez a kérdés naponta 100szor van fent, én komolyan nem hiszem el, hogy ennyi hülye ember létezik ebben az országban....
2013. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!