Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Lőre utaltam egy ismeretl...

SOS! Lőre utaltam egy ismeretlennek . Tv-t vettem. Azota nem jött a csomag?

Figyelt kérdés
5napja adta fel kb. Allitasa szerint. Mennyit varjak mig feljelentest teszek. A szamlaszama megvan.

2013. okt. 29. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Írd meg neki, hogy mutassa meg a bizonylatot.
2013. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
kérd el a csomag nyomonkövetési számát!...ha Magyar Posta, akkor még simán belefér...
2013. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszi. De mar kerdeztem erre azt mond a nem orizte meg..... ?
2013. okt. 29. 22:42
 4/12 A kérdező kommentje:
Iiii bocsi veletlenul a piros kezre nyomtam elso valaszolo. Telefonrol vagyok.
2013. okt. 29. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Megtanultad, hogy ELŐRE NEM FIZETÜNK!


Tegyél feljelentést. Főleg, miután azt mondta, hogy kidobta. Épeszű ember nem dobja ki a feladó szelvényt, amíg nem kapta meg a másik, főleg nem értékesebb cuccnál.


Átvágtak, ez a helyzet.

2013. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hat meg. Es ilyen esetben mi tortenik. Komolyan az se zavar ha a penzt nm latom de legalabb kicsit szorongassak meg. /marmint ha feljelentem/
2013. okt. 29. 23:10
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha volt olyan hülye, hogy úgy akart átvágni, hogy megadta a bankszámlaszámát, akkor feljelentheted.


Viszont túl sokat ne várj. Nem tudod bebizonyítani, hogy tényleg nem kaptad meg, és nem tudom, hogy veszik-e a fáradtságot, hogy végig ellenőrizzék a postát, hogy az adott időszakban volt-e csomagfeladás a nevedre.


De jelentsd fel mindenképpen, mert lehet, nem te vagy első akit átvág, és nem az utolsó.

2013. okt. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Még egy hülye előreutaló ... ajánlom még a fogyasztói csoportokat, meg az MLM-et.
2013. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! !!! Majd jelzek ha netan a vege sikertortenet.... :D
2013. okt. 30. 03:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is utaljál már légyszíves előre, megadom a számlaszámom, bár nem tudok cserébe küldeni semmit, de a pénz jól jön. A vége ugyanaz?
2013. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!