Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A közmunka programban mindenki...

A közmunka programban mindenkit felvesznek akinek érvényes az alkalmasságija?

Figyelt kérdés
Ma voltam a munkaügyi központ által kiközvetített helyen, és mivel 29-én 8:00-ra kellett volna mennem és pedig 30-án mentem, mert későn jött meg a levél, erre azt mondták hogy nem biztos hogy beleférek a programba mert már elsején írnák a szerződést, aztán elmentem a munkaügyi központba és ott azt mondták hogy holnap reggel 8:00-ra menjek a kórházba elintézni az alkalmasságit. Ilyen falevélseprés meg ilyesmi meló lenne, tehát közmunka, ha holnap elmegyek a kórházba és adnak egy érvényes papírt akkor már tuti felvettek vagy azok közül is válogatnak?
2013. okt. 30. 16:33
 1/1 anonim válasza:

Ez milyen helyen volt? Mert én Pesten nyolcadik kerületben vagyok és nekem pl november elején (jövő héten kedden asszem) kell csak visszavinnem az alkalmassági papírt Mondjuk én tuti otthagynám az egész kócerájt, ha a műszaki diplomámmal szakadt emberekkel együtt kéne kertészkednem, mig a 8 általánossal SEM rendelkező embereket meg elküldik állítólag valami képzésre, amire persze fizetnek is nekik.


Mondjuk esélyes, hogy legalaja munkára hivnak be, mert hát nem hinném, hogy egy-egy cég vagy hivatalos szerv fog itt 1-2 embereket keresni közmunkára irodába...Sokkal valószinübb, hogy valami kartell lefölözi magának a létszám nagy hányadát, aztán le is van tudva a közmunkaprogram.

2013. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!