Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan "közvetítő"...

Létezik olyan "közvetítő" oldal, amely segít EBAYről (vagy más hasonló oldalról) terméket rendelni?

Figyelt kérdés

úgy értem én pl.nem beszélek olyan jól angolul,németül illetve túl bonyolultnak tűnik a rendellés dolog..+nincs is dombornyomott kártyám,a paypal rendszer se világos..stb..

szóval nincs véletlen egy olyan "szervezet" amelyen keresztül mégis rendelhetek...szóval h.ők megrendelik amit kell,és aztán én velük intézem a többit...biztos jutalékért csinálnák,de úgy is jó lenne...



remélem érthető mire gondolok..:)


2009. nov. 14. 17:14
 1/7 A kérdező kommentje:
#rendelés
2009. nov. 14. 17:14
 2/7 A kérdező kommentje:

ilyesmire gondolok,bár ez nem túl "profi",hiteles megoldás..


[link]

2009. nov. 14. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd...

Én elég jól beszélek angolul, van dombornyomott bankkártyám (több is), van regisztrációm is az ebay-en, 3 PayPal-accountom van, mégsem vásárolok az ebay-en!!!

Pedig mindig látok jó cuccokat jó áron, amit érdemes lenne megvenni.


Mégpedig azért NEM, mert évek óta tapasztalom, hogy még a Vaterás vásárlásoknak is vannak kockázatai, bármennyre óvatos vayok, mindig belefutok szélhámosokba, akik ellen semmit nem lehet tenni.


A barátnőm 10 éve él Németországban, közös vállalkozásunk miatt ő már többször szerzett be termékeket az ebay-on, és még ő is "megszívta" nem egyszer (ha nem muszáj, ő is elkerüli).


Kizárt dolognak tartom, hogy bárki felvállalja helyetted a felmerülő kockázatokat!!!


Én azt javaslom neked, hogy ha nem érted, mi van pontosan a weboldalon, nem érted az ebay feltételeit és szabályait, bankkártyád sincs, abszolút homályos még a PayPal is, meg tulajdonképpen minden, akkor ne rendelj külföldről!!! Még mások segítségével sem!!!...


Itt Mo-on is mindent meg lehet vásárolni, ráadásul itt garanciát is kapsz a termékekre, kicserélheted 8 napon belül, kapsz hozzá magyar használati leírást, stb.

2009. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem.van igazság abban amit írsz.köszönöm a jótanácsot:(
2009. nov. 14. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Angliában élek,és mi rendszeresen szoktunk vásárolni az Ebay-en.Eddig nem volt panaszunk pedig már vettünk nagyobb értékben is dolgokat...De egyetértek abban,hogy ott is vannak szélhámosok,és bizony nem árt az óvatosság!Mi is szoktunk árulni dolgokat,és még ránk se panaszkodtak..

Nem tudom a kérdező ,hogy gondolja,de elég nehéz lenne bárkit is megkérned,hogy vegye meg neked ami kell,és te majd a számlájára küldesz pénzt..Én például senkiről nem tudom elképzelni,hogy be akarnak csapni,így ahogy tudok mindig segítek.(bizony utólag jön a hideg zuhany,hogy mégis becsaptak)Tegyük fel,hogy azt mondom neked,oké én segítek neked,és megveszem ami kell..Hogy oldanánk meg?

1.Kinézed a terméket--A számlámra utalod a pénzt+postaköltséget..

2.Kinézed a terméket---Én megveszem a saját pénzemből+ postára adom neked--amikor megkaptad fizeted ki a számlámra az összeget..

1.Ez a megoldás azért nem jó,mert ami terméket kinézel,mire a pénzt elküldöd már lehet,hogy nem is lesz meg,mert elkelt..Vagy amikor elküldted a pénzt mi a garancia arra hogy meg is kapod a terméket amit akartál??

2.Ez szintén nem jó,mert mi a garancia,hogy tényleg kifizetted utólag amit rendeltél??

Persze mindketten mondhatjuk,hogy megbízhatsz bennem,a szavamat adom,hogy nem csaplak be stb...De idegenek vagyunk nem ismerjük egymást...

Sajnos ezt csak úgy tudod megoldani,hogy valamelyik ismerősödet,rokonodat kéred meg,mert egy idegennel jobb ha óvatosabb vagy...

Én így csak rokonnak,és nagyon jó barátnak vásárolok ha kell nekik valami,mert ők velük később személyesen is tudok találkozni...Szóval bárhogy döntesz mindig legyél óvatos..(és nem árt tudni a nyelvet ha Ebay-ről akarsz rendelni)

2009. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A csalók azért könnyen kiszúrhatóak. Ha valamit nagyonjó áron, pl. a hazai árnak max. a fele, kínál az eladó, akkor az tuti csaló. 25-35%-os eltérés még lehet is, de amikor rájön a posta, akkor már is nem olyan jó, mint ha azért a 10-15%-ért bemész egy boltba itthon és megnézed, megtapogatod.


Mi többször is vettünk már E-bayen keresztül dolgokat, bár inkább csak kisebb értékben Lego-t, akciófigurákat stb. és sose volt gond!

2009. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ebayer.hu
2010. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!