Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyek a legnagyobb tőzsdei...

Melyek a legnagyobb tőzsdei információs honlapok, amelyeken ingyenesen és jól áttekinthetően (személyre szabható grafikonok is vannak) lehet tájékozódni a világ főbb értékpapírpiacainak és árupiacainak változásairól?

Figyelt kérdés
A finance.yahoo.com-hoz hasonló megoldások érdekelnének.

#információ #tőzsde #árutőzsde #stock exchange #commodoties
2013. okt. 31. 05:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha letöltesz egy programot (pl metatrader, saxo trader vagy akármelyik), nyitsz egy demoszámlát játékpénzzel, és máris láthatod a millió meg egy grafikont, másodpercre pontosan, mi mennyi. Ezekben általában van beépített üzenőrendszer, ami figyelmeztet a következő jelentésekre, ha pedig bejelentik, csinál róla egy összefoglalót.
2013. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, ha inkább csak simán meglátogatod ezt:

[link]

Én regisztráltam náluk. Így bejelentkezés után a chart-omat azonnal a saját profilom szerint beállíthatom, nem kell újra feltenni az indikátorokat egyesével. Csak ne felejtsd el elmenteni kilépés előtt ha módosítottál rajta. Már majd' egy éve ezt nézegetem... Csak próbáld ki. Kell hozzá egy kis angol, de ez adja a legtöbb infót. Tőzsdei és forex hírek az egész világról, (a magyar hírekkel együtt!) percre pontosan. Ha letöltöd a mobilalkalmazásukat, riasztást küld ha fontos, piacbefolyásoló esemény várható. Mit szeretnél, mit tudjon még? ... Várj, azt is tudja! És nem kell előfizetni...

:-)

2013. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző Vagyok!

És köszönöm a finance.yahoo.com tippet! Én is ilyeneket vadászok többek között.

2013. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Yahoo Finance valóban elég jó, a profi megoldások sajnos fizetősek. A demó számlákkal az a baj, hogy a legtöbb helyen lejárnak, kivéve az Oandát.

Ha napi chart elegendő, akkor a prorealtime.com-ot tudom még javasolni.

2014. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!