Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lesz belőle bírósági ügy?

Lesz belőle bírósági ügy?

Figyelt kérdés
Vettem egy ágyat egy férfitől.A volt neje tőlem akarja behajtani azt az összeget,amit megbeszélt a volt férjjel.ez 30.000ft.nekem 10.000ftért adta el az ágyat.a nő szerint őt illeti meg a pénz,mert az ágy az övé volt.megfenyegetett,hogy beperel.
2013. nov. 5. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Van szerződés?? Egyébként nyugodtan beperelhet. Bár kétlem hogy menne vele valamire.
2013. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs,csak elmentem odaadtam a pénzt a férfinek és elhoztuk az ágyat.
2013. nov. 5. 11:07
 3/7 A kérdező kommentje:

nekem meg van a francia ágyról a számlám, és 120.000.,ft. vettem apukám örökségéből, és az ajándék jog cimen kaptam, ahoz neki semmi köze.


A pénz az engem illet meg nem ötet.


ezt írta.

2013. nov. 5. 11:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerződés, és neki papírja van az ágyról akkor a volt férjét beperelheti hogy idegennek adta a saját ingó vagyonát. Ha nincs szerződés akkor te sem tudod bizonyítani, hogy adtál pénzt. Akár mondhatja azt is, hogy egy fillért sem kapott tőled.. Hát elég zűrős lesz, ha a nő képes lesz belemászni.
2013. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudom mi lesz most,de lehet beszélek a fickóval,hogy mi ez az egész.
2013. nov. 5. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nem fog beperelni, de nem is menne vele semmire, a legrosszabb esetben vissza kellene állítani az eredeti állapotot, vagyis visszaadod az ágyat, ők visszaadják a 10.000 Ft-ot.
2013. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy ki van bukva a palijára, de ez kizárólag kettejük dolga, neked ebből nem lehet gondod.
2013. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!