Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bejön nektek az új Vatera?

Bejön nektek az új Vatera?

Figyelt kérdés
Nos, én kicsit megnézegettem, és el is keseredtem egyből...Pl. nem lehet beállítani licitlépcsőt. Ennél ócskább húzást nem is csinálhattak volna. Pont a lényegét veszíti el a dolog. Ti mit gondoltok a megújulni készülő Vateráról?
2013. nov. 6. 10:35
 1/2 anonim válasza:
Nem, főleg hogy így minden előzetes náélkül akarják letolni a torkunkon. Pocsék összevissza felülete van mint mostanában ez szokás mindenhol...
2013. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyon szokatlan nekem is. Ráadásul egyéb furcsaságokat is tapasztalok. Licitáltak egy ott meghirdetett termékemre, és a Vatera e-mailben elküldte a vevő nevét. Egyből megtaláltam a Facebookon a vevőmet. Nem értem.

Az Ebayhez hasonlóan az adatlapon nem látszik a licitáló neve, csak kipontozva. Nagyon rossz ötlet.

2013. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!