Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A munkanélküli megszüntetését...

A munkanélküli megszüntetését neten is be lehet jelenteni. Tudnátok segíteni a pontos útmutatóban? Állítólag a kiskönyvben le van írva, de nekem nincs bent.

Figyelt kérdés

2013. nov. 11. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor jelentsd be telefonon. Kb. 2 percedbe telt volna már. Neten gondolom úgy tudod, hogy van egy emailcím ahová írnod kell.
2013. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már telefonáltam nekik és annyit mondtak, hogy neten jelentsem be, a kiskönyvbe le van írva lépésről lépésre. Majd letette a telefont. Persze az én kiskönyvemben nincs leírva. Ezért kértem itt segítséget, hátha valaki konkrétabbat tud.
2013. nov. 11. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az enyémbe sincs ilyesmi írva. Szerintem csak lerázott. Egyébként hogy mondhat ilyet? Mert mi van akkor ha nincs neted...
2013. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Telefonon nem mondhatod le. Vagy bemész, és ott személyesen elintézed, vagy levelet küldesz, hogy elhelyezkedtél, vagy munka.hu.

[link]


Ehhez szükséged van a kiskönyvedben található IR azonosító kódra.

2013. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, elég a TAJ számod is. :)
2013. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!