Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek online pókeren...

Szerintetek online pókeren lehet pénzt nyerni? Mennyit kellene befizetni ahhoz hogy el lehessen kezdeni és ha esetleg szerencsétlenül jön ki az eleje akkor se menjen el minden pénzem?

Figyelt kérdés
Vagy ez max azoknak ajánlott akik évek óta pókereznek és igen nagy összege bele tudnak fektetni?
2013. nov. 12. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

1.igen lehet pénzt keresni online pokeren.(én is keresek vele)

2.szerintem mindenhol a minimum befizetés 10 dollár.


10 dollárból csak alacsony tétes versenyeken tudsz indulni amivel azért kell vigyázni mert sok az idióta kamikaze.

gondolok az olyanokra akik 7-2-es kézzel már egyből allint nyomnak.és ha az idiótaság szerencsével párosul az dühítő.


én amikor kezdtem 40 dollárt fizettem be amit el is buktam..viszont kiváló tanulópénz volt.utána befizettem 20 dollárt azóta elég szépen tartom magam. ja és én amugy két éve pokerezem csak ugye nagyrészt játékpénzzel tettem és azért az is becsapós..



nah mindegy..ha el akarsz kezdeni pokerezni ajánlom a pokertstarsot + intellipoker pókersuliját..ingyen kupont kaphatsz és elkezdhetsz bankrollt építeni befizetés nélkül.


[link]

2013. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Linkoln ***** válasza:

Lehet, ha nem fizetsz bele pénzt.. Vagy ha vérprofi vagy. Vagy ha szerencsés vagy.

De hosszú távon, átlag ember nem nyer...

Nah de... Van egy oldal. Egy ősi oldal, aminek a nevéért sokan térdre rogynának...

A "dukascopy". Egy svájci ECN alapú brókercég, kissé közösség barát, meg herdál.. Úgyhogy minden nap rendez póker meccset. Bárki nevezhet aki regisztrált tag.

20-40en szoktak lenni egy nap. Pár száz dollár naponta a tét. Elég jó. Nincs beugró, tehát ingyen van.

Hétvégén 150 ezer ft a nyeremény.

Nincs benne kamu, nincs benne apró betűs rész. Ez így van... Bankok... :D

(A nyereményed egy náluk nyitott számlára teszik, és kis minimális pénzforgalmat le kell tudnod hogy átutald a pénzed, de nem nagy dolog)

2013. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ezt szenteled a munkádnak,ha baromira szereted a pokert, ha rohatt nagy a türelmed akkor simán meg tudsz keresni néhányszáz dolcsit.DE az egsézben szerintem a TÜRELEM a legfontossab.
2013. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A varázsszó : banroll

Kb 25 buy in a minimum de a több csak jobb

2013. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. nov. 12. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!