Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Oda van írva, hogy kikiáltási...

Oda van írva, hogy kikiáltási ár:500, 000 ft és van egy olyan, hogy minimum ár:250, 000 ft, akkor most mi mit jelent, melyik áron lehet elvinni a terméket?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
linkeld be a terméket
2013. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linkoln ***** válasza:
Ilyenről nem is hallottam... Linket, mert bunda szígú a kérdés...
2013. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2013. nov. 12. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó, ehhez én nem értek, végrehajtott cuccok árverezéséről nem tudok semmit.

Azt hittem, hogy a vateráról van szó! :-)

1-es voltam.

2013. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi lennék.


"Kikiáltási ár:

2 000 000

Minimál ár:

700 000

Aktuális licit:

860 000"



Na ilyen a vateránál meg minden más hasonló árverős oldalnál nem létezik, hogy a kikiáltási árnál alacsonyabb lehessen az aktuális licit. Ráadásul a kikiáltási ár magasabb, mint a minimálár?! Valami elfacsart logikával működnek ezek a végrehajtók az egyszer biztos!

A kikiáltási ár itt inkább valamifajta becsült érték lehet, amolyan "ennyit szeretnék érte kapni" - csak tudnám miért nem becsült árnak hívják, miért kikiáltási árnak, holott minden normális helyen a kikiáltási ár az az ár, ahonnan lehet elkezdeni licitálgatni felfelé. De itt neeem...


Valaki aki ért hozzá megmagyarázhatná! :D

2013. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Linkoln ***** válasza:

Annyira szánalmas hogy nekik az lenne a fontos (Legalább is, logikus lenne) hogy minél több licitáló érkezzen. Ezt simán elérhetnék ha hasonlítana az oldal az apródra, vagy valami.

Ehelyett ilyen retardált megjelenéssel, érthetetlen szabályzattal, és a licitálás jogát megnehezítve, bonyolítva kiszűrik a licitáló közönség javát, ezáltal jutva kevesebb bevételhez, megnehezítve saját, és a szerencsétlen sorsát akinek árvereznek. Éljen a magyar logika...

Én sem tudom biztosra hogy hogy kell érteni.

2013. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!