Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a "kuponos" cégekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Igénybe szoktatok ilyeneket venni?

Hol, kitől és mit szoktatok így vásárolni?

Mennyire megbízhatóak az ilyen cégek és vásárlások?

Mindig az elvárt terméket és szolgáltatást kapjátok?

Nincsenek megtévesztések, átverések?

Mennyire vagytok elégedettek?


Még semmit nem vettem így, és általában még az internetes vásárláshoz is eléggé bizalmatlanul állok.

Ezért is gondoltam, hogy megkérdezem olyanok véleményét és tapasztalatait, akik vásároltak már kuponos cégeken keresztül.



2013. nov. 13. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a "kuponos" cégekkel szokott baj lenni, hanem a szolgáltatókkal. A kuponos cég egy közvetítő és ő emiatt nem is tud felelősséget vállalni a vásárolt termékért/szolgáltatásért.

Én már jó pár kupont vettem, sosem volt vele baj. De leginkább éttermes kupont veszek vagy színház/múzeum jegyet. Azokkal nem szokott baj lenni.

Egyszer vettem üdülést is és azzal sem volt baj, de azért ott érdemes nagyon megnézni a dolgot.

Negatívumok a homáron szoktak lenni.

Vásárolj annyiért, amennyi még vág földhöz, ha bebukod.

2013. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem sem volt még negatív tapasztalatom, pedig sok mindent vettem már.

Legfőképpen szolgáltatásokat szoktam, de ruhát, gyermekholmit is vettem már, egyikkel sem volt különösebb gond. Utazni még nem utaztam így, de attól sem idegenkedem, ha jó ajánlat lenne, a megfelelő időben, a megfelelő paraméterekkel, azt is nyugodt szívvel megvenném. Internetes vásárlás sem ördögtől való, de én minden esetben utalással, utánvéttel (kiszállítás esetén) vagy személyes átvétellel vásároltam eddig. Bankkártyás vásárlástól én is idegenkedem, pedig azzal sincsen gond állítólag...de ha léteznek egyéb lehetőségek, akkor inkább azokat választom...

2013. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megnyugtató, amit írtok. Esetleg megírnátok azt is, hogy melyik kuponos cégen/cégeken keresztül vásároltatok eddig.

Étterembe nem nagyon járok, de az utazás és a ruhák, illetve egyéb termékek még aktuálisak lehetnek.

2013. nov. 13. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!