Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki hiszi el még hogy a számító...

Ki hiszi el még hogy a számítógép mögött ülve százezreket lehet keresni napi pár óra alatt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bill Gates?
2009. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elsönek ott a pont.

a párom egész nap a gép elött ül és százezreket keres. informatikus.

2009. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet elhinni ezen ember? :D egyik haverom 24 éves és most vett magának kocsit... külön él szüleitöl , és most vett magának kocsit , nem trabantot, 1,5 milláért. Gyakorlatilag a számitogép mögött ül. Igen.
2009. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
csak mert pl minden tele van apróhírdetésekkel hogy csak regisztrálsz és dől a lé.
2009. nov. 18. 11:41
 5/12 anonim ***** válasza:

De nem ilyen sz*rokkal foglalkozik :D , nézd csak ez az oldal is az övé...


[link]


pár darabbal egyetemben ...:D

2009. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Számítógép előtt ül sok programozó, mérnök, kutató orvos, tőzsdecápa és még sokan mások...

De ha azokra a hírdetésekre gondolsz, amikből napi 200 SPAM jön, vagy minden kis blog aljában ott villog, a "Keress óránként 500$-t napi 5 perc munkával!" felirat, akkor más a helyzet. Ezeket azok kajálják be, akik SPAM üzenetekből rendelnek olcsó, Viagrának hírdetett ki tudja milyen eredetű bogyót, vagy elhiszik, hogy 50$-ért eredeti Rolex-et tudnak venni...

Szóval, a sok naiv, tudatlan ember, akik elhisznek mindent, amit a neten olvasnak, de a forrást nem nézik.

2009. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt amit írtál biztos nem létezik. De tudom, hogy vannak jó ötetek, amivel viszonylag könnyebb pénzt keresni, mint egy életre eladni magamat mint alkalmazott. Éppen most vágtam bele egy nagyon jó lehetőséggel biztató vállalkozásba. Egy fél havi minibálbér "kockázata" nekem megér egy reményt arra, hogy ne legyek örök életembe alkalmazott. Lehet itélkezni felettem, de inkább a jövőmbe fektetek, egy lehetőségbe. Úgy gondolom sokkal rosszabb helyre is elköltünk ennyi pénzt. Én pl. nem vettem hitelre autót csak azért mert lenéznek a tizenéves autóm miatt, így lagalább van miből esélyt adnom magamnak.
2009. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nemhogy százezreket, hanem egyenesen milliókat.


Van egy játékportál, amin flash játékokkal lehet játszani.

A lényege az, hogy csinálsz játékot, és ha a tetszéseket elnyered, akkor pézdíjat is kaphatsz érte, valódi dollárban. Ez azért jó, mert mindenki a te oldaladra fog majd játékokat készíteni, és a sok új játék miatt rengetegen néznek, ami azt jelenti, hogy egy nagy banner az oldal közepén akár 1 millió forintba is kerülhet havi szinten, és ebből neked mondjuk lesz 5. Tehát ha nem is óránként, de a kongregate.com tulajdonosainak havonta 5 millió, vagy ennél több is összejöhet.


De a lényeg az egészben, hogy legyen az elején tőkéd és programozói tapasztalatod, és jöhetnek a milliók.

2009. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jó itt arról beszéltem hogy tudás nélkül 1-2 regisztrálással meg még beszervezel magad alá embereket és majd küldik neked a pénzeket.

Nyilván ha valaki dolgozik azért jár a fizetés..

Rosszul tettem föl akkor a kérdést. iwiw munka/egyéb tele van ilyen szeméttel .

2009. nov. 23. 23:58
 10/12 anonim válasza:

Ez esetben a válasz megosztott. Ezt a rendszert amit te írtál piramisgazdaságnak (v valami hasonló) nevezik. A lényege, hogy a piramis csúcsán lévő ember vagy csoport meghirdeti, hogy ha befizetsz egy kis összeget (nevezhetjük ezt akár regisztrációs díjnak is) akkor majd a végén több pénzt kapsz. Persze csak akkor, ha jó sok embert beszervezel. Ezek az emberek mind befizetik a pénzt, és újakat csábítanak, akik után megint kapnak pénzt. csakhogy a kapott összeg a piramis alja felé haladva csökken, így a legalul lévők végül egy garassal kell beérjék, míg a regisztrációs díjukat az alapítók meg az első pár ember bezsebeli.


Tehát ha te alapítod, akkor jól jársz, ha a piramis végére kerültél akkor elbukod a pénzt, vagy csak ugyanannyit kapsz vissza mint amit befizettél.

Amúgy tudtommal ez törvénytelen.

2009. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!