Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmix over/under 4.5?

Tippmix over/under 4.5?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy valaki el tudná nekem magyarázni ezt érthetően, mit jelentenek ezek? Értem én, hogy 4.5 alatt/felett, de ez mit takar? Látok ilyen fogadható eseményt is, valamint statisztikában is mindig leírják. Nagyon megköszönném, ha valaki adna egy érthető magyarázatot! (Pár hete kezdtem sportfogadni, nem igazán értek még ezekhez).

2013. nov. 14. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Végül is attól függ, hogy mihez írják... tegyük fel, hogy a gólok számához. Konkrét példa...


Zimbabwe - Brazilia (Alatt/Felett: 2.5)


Ha itt az alatt-ra teszel akkor 2 gólnál nem lehet több, ha felett-re akkor pedig 2 gólnál több kell.


De ez lehet csapatra lebontva is, akkor is ugyanez érvényesül, bármilyen határt megadhatnak. pl.


Zimbabwe - Brazilia (Alatt/Felett Zimbabwe: 0.5)


Itt ha alatt-ra teszel akkor Zimbabwe nem rúghat gólt, ha felett-re akkor min. egy gólt rúgniuk kell.


Remélem segített ez a két példa.

2013. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, kezdem szerintem kapiskálni...


Szóval, ha látok egy meccset, pl. Juventus-Milan, és az van, hogy Milan: 2.5 alatt/felett, és én fogadok a felettre, akkor az annyit tesz, hogy a Milannak 3 gólt kellene rúgnia ahhoz, hogy én nyerjek, igaz?

2013. nov. 14. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:

2 vagy többet. :)


de egy jó tipp

el se kezd mert csak pénzt fogsz bukni és enm azért mert kezdő vagy hanem mert szerencsejáték ha űzöd is akkor csak annyival, amit nem sajnálsz ha elbuksz

2013. nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A 2.5 felett minimum 3 gól! A 2 gól vesztes ebben az esetben!
2020. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!