Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kiskorú vagyok sajnos de...

Kiskorú vagyok sajnos de szeretnék pénzt keresni akár online vagy valahogy mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
szomszédnál fűnyírás, hólapátolás, bevásárlás idős néniknek.. Online pénzkeresés maximum ilyen piackutató oldalakon lehetséges szerintem bár azok ritkán vannak viszont azokkal tényleg lehet keresni.. vagy ilyen linképítős kattintgatós oldalak ami szerintem fail úgy ahogy van irreális az egész 2órát szenvedsz majd lesz 1,5dollár a számlán bár azt ki is fizetik.. De egyszerűen nem éri meg a szabadidőm erre áldozni annyira kevés pénz (persze embere válogatja a dolgot)..
2013. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm de mi az hogy piackutató oldalon?
2013. nov. 15. 19:19
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

"vagy ilyen linképítős kattintgatós oldalak ami szerintem fail úgy ahogy van irreális az egész 2órát szenvedsz majd lesz 1,5dollár"


Ez a valóságban inkább úgy szokott kinézni, hogy kattinthatsz 2 órát, amiért lesz 1,5 dollár cented, és 20 dollár a legkisebb kifizetés...

2013. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Úgy van utsó..

Egyébként kérdező, piackutatás = kérdőívek kitöltése de csak akkor töltheted ki teljesen ha megfelelsz a vizsgált célcsoportnak.. Tehát nekem sokszor van, hogy kiválasztom férfi 18-25 Pest megye és megköszönik... Egyébként pl Mobrog, vagy ehhez hasonló oldalak.

2013. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudtok a Mobroghoz hasonló oldalakhoz linket vagy a mobrog linkét?
2013. nov. 15. 20:16
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezzel csak pénzt kereshetek Nekem semmit sem kell fizetnem? azt írták miután regisztráltam hogy:A felmérések kitöltésével keresett összeget résztvevői számládon írjuk jóvá. Ezt az összeget kényelmesen, PayPal-en keresztül fizettetheted ki. Van valami számla vagy mi ez fizetnem kell?
2013. nov. 15. 20:32
 7/10 anonim válasza:
75%

Az online pénzkeresést hagyd a fenébe. Tuti nem éri meg.

Csak pazarlod az idődet!


Hordj ki szórólapot, sétáltass kutyát. Ez utóbbi egész jó biznisz lehet egyébként, a mi lakótelepünkön állítólag 500ft egy sétáltatás, van aki egyszerre 2-3 kutyával megy... Na az azért nem rossz zsebpénz!

2013. nov. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szülői beleegyezéssel iskolaszövetkezetnél is dolgozhatsz. Én is csináltam annak idején és most a párom is. Volt olyan munka ami nagyon jól fizetett. ;)
2013. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hajagos Tóth Gábor válasza:
Az iskolába ahová jársz az igazgató tud adni egy"iskola látogatási igazolást"amivel bárhol vállalhatsz munkát,vagy van diákmunka közvetítő iroda.
2013. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gina020 válasza:
Szerintem a diákszövetkezetek a legbiztonságosabbak, én is ott dolgoztam. Jelentkezz neten, és hívd fel őket, úgy gyorsabban kiközvetítenek
2013. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!