Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gitár rendelés ebay-ről?

Gitár rendelés ebay-ről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék venni egy Ibanez GRG170BKN gitárt és egy Marshall MG15 vagy Roland Cube X30 erősítőt az ebay-ról. Szerintetek érdemes ott megrendelni? Meg épségben megérkezne?

2013. nov. 17. 15:04
 1/6 anonim válasza:
Kérdezd még meg tízszer, és nem, még mindig nem érdemes.
2013. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csak akkor fogj bele, ha jól beszélsz angolul! Ha jó az üzlet, miért ne vásárolnál az ebay-ről? Az ebay-nek, ellentétben a hazai hirdető oldalakkal, saját érdek érvényesítő szervezete van. Ha valami baj történik, lehet reklamálni. A szállítás sem szokott többnyire gondot jelenteni. Sok sikert, jó boltot!
2013. nov. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
háát..én rendeltem gitárerősítőt meg még más dolgokat is ebay-ról.. nem volt semmi probléma. az tény, hogy jól kell beszélni angolul! meg még annyi,hogy vásárláskor olyan 2000 forinttal többet kell fizetni. de én ajánlom,ha jól tudsz angolul!
2013. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha én nem, de uncsitesóm jól beszél angolul?:D
2013. nov. 27. 17:47
 5/6 anonim válasza:

nem tudjuk sajnos, hogy jól beszél-e angolul, hiába kérdezed tőlünk.


Lehet olcsó dolgokat kifogni, de mint leírták, ilyen áron nem érdemes. Ha pl az usából rendelsz egy 4-5kilós erősítőt, a postaköltség többe fog kerülni, mint itthon maga az erősítő. Ha EU-n belül rendelsz, akkor lehet, hogy megéri.


Szerintem az épséggel meg a megbízhatósággal nem lesz gond.

2013. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ajánlott olvasmány:


[link]

2013. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!