Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Tesco...

Mi a véleményetek a Tesco áruk minőségéről? Nektek bejön? Hova jártok bevásárolni ahol elfogadhatóak az árak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként mindenki oltja a Tescot, hogy mennyire sz*r meg igénytelen "élelmiszert" adnak el, pedig ez nem minden esetben igaz. Van például a Tescos tejcsoki, ami körülbelül ugyanolyan, mint 200-300 Ft-tal többe kerülő társai. Csak azért a drágábbat veszik az emberek, mert milyen már, hogy valakinek a szülinapjára egy nagy Tescos tejcsokit adsz egy kis sz*r Milka helyett. Odáig rendben van, hogy rossz minősítésű kaját meg miegyebet adnak el, de ez egy olyan áruházlánc, ami nem a más fajta, hanem a saját márkájával keres. Szóval nem minden sz*r ami Tescos. Meg ott általában a márkásabb kaják is olcsóbbak. Tehát nekem úgy ahogy bejön. Meg van pizzás is. :D
2009. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem minden termékük jó, de van pl. 2 édességük (Tiramisu és Tartufo), amik nekem nagy kedvenceim.
2009. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
62%
A TESCO zacskós leves az jó, a TESCO sör egy hulladék és még savanyú is...
2009. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Persze, hogy van van Tesco márkás jó termék is, de igen ritka. Sőt, megfigyeltem, hogy ami jó, annál előbb-utóbb változtatnak a gyártón, és kevésbé jót árulnak utána. Gondolom bevezetik a terméket, utána meg már veszik a sz.rt is...

Én bevásárolni a Lidl-be járok, mert szerintem az a legolcsóbb, és a legjobb. Én még rossz Lidl terméket nem vettem, és ez igaz az élelmiszerre és az egyéb cikkekre is.

2009. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lidl-ös ketchupnál nincs jobb, de komolyan, egyébként tescoba is vannak jó dolgok, de sztem lidl minőségben magasan veri a tescot, meg árban is
2009. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Eddig akármelyik terméküket kóstoltam meg, nem volt velük semmi bajom :) Sőt, nagyon finom volt 1-2.

Azokat sose értettem, aki birka módra hangoztatja ugyanazt, mint a többi száz, és egy se tudja közülük, hogy milyen is valójában az, amiről beszél.. Szerintem semmivel sem különb, mint más termékek.

Bevásárolni mondjuk a Lidlben és a Pennyben szoktam. A pennyben is van 1-2 finom dolog, és olcsó is.

2009. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem jön be hogy megfojtják a magyar embereket. Mindent külföldről hoznak. Így a magyar ember ha semmit nem bir eladni amit termel akkor mit fogunk csinálni? Miből fogunk élni? Ez nagyon nem jól van így. Nekünk kéne a sarkunkra állni a saját érdekünkben. Ja meg ráadásul nem is olcsó sőt.
2009. nov. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Gyártása pillanatában veszélyes hulladéknak nyilvánítanám az összeset. Aki meg eladja, börtönbe vele. Aki megveszi nem normális, ráadásul nettó hazaáruló.


Zöldséget, gyümölcsöt, húst, tejterméket, lisztet meg tudsz venni a piacon, a magyar gazdától, fele annyiért, mint a kínai paradicsomot a tesóban. Ráadásul, ha elkezdesz vele beszélgetni, ej új világ tárul a szemed elé... :) Másfajta termékre meg nem is igazán van szükség. Ne azt edd, amit a bevásárlóláncok eléd tesznek, legyél kreatív, főzz magadnak, ha lehet.

2009. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Minden árúház láncban vannak minoségi de silány árúk is. Az egyszeru mindennapi bevásárlásbol nem csinálok nagy ugyet, de ha valamilyen komolyabb dolgot szeretnék vásárolni, akkor néhány helyen szétnézek , és annak a konkrét dolognak amit vásárolni tervezek leírom a árát a gyártoját és probálom osszehasonlítani a minoséget. De még ez a modszer sem mindig válik be, hogy a legjobb minoséget sikeruljon megvennem, azért elofordúl, hogy az alaposság ellenére is melléfogok.
2009. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!