Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezhet ilyen ingatlan...

Létezhet ilyen ingatlan iroda, vagy kamu?

Figyelt kérdés

Az expressz.hu-n hirdetett egy lakást, felhívtam, azt mondták az már nincs meg, de ők egy iroda és kis (kb30nm-es) lakásokkal foglalkoznak, melyeknek a havi bérleti díjuk is kicsi( kb 30-40 ezer) és nincs kaució!

Szóval ezért be kell fizetni 6ezer Ft-ot,ez egy egyszeri összeg, aztán adnak egy címlistát.Ezek Budapesti lakások kis rezsivel, teljesen gépesítve.

Létezhet, vagy lehet hogy olyan gyatra lakásokkal foglalkoznak, amik miatt pénzkidobás a 6ezer Ft??


2009. nov. 19. 09:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez nagy lehúzás. Nem igazi ingatlaniroda, csak máshonnan vett kamu lakásokkal (amire nekik nincs is szerződésük) hirdetnek, aztán elveszik a pénzt és kapsz egy újabb kamu listát, ami másutt megjelent hirdetésekből van összeállítva. Olyan aktualitási szinten, ahogy éppen sikerül, tehát lehet, hogy már a legtöbb ki van adva. Ezzel az erővel te is nézheted a hirdetéseket ingyen.
2009. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

ezt tapasztalatból tudod???

Mondjuk nekem csak az volt kicsit fura, hogy előre kell, kéne fizetni.Utána adnak címeket...ezt nem értem, hiszen egy normális irodába ha bemegy az ember nézelődni nem kell egyből fizetni, ezért volt gyanús...

2009. nov. 19. 09:29
 3/22 anonim ***** válasza:

Hírekből tudom.

Németországban most pereltek be egy ilyen irodát, ami ugyanezzel a módszerrel dolgozik, azok a tulajdonosok, akiknek a lakásaikat rakták bele a csali hirdetésekbe. Mert ők semmi megbízást nem adtak, nem kötöttek szerződést, nem járultak hozzá a címlistára való felvételhez, ráadásul már fél éve kiadták a lakásukat. Gondolom ezek mind egy kaptafára működnek.

2009. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszi...sajnálom, mert jól jönne egy pici,olcsó albi...
2009. nov. 19. 09:49
 5/22 A kérdező kommentje:
de azért írhat más is, akinek van véleménye, tapasztalata:)
2009. nov. 19. 10:04
 6/22 anonim ***** válasza:
Hol keresel és mennyiért?
2009. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Hát Újpest jó lenne vagy Dunakeszi, de a belváros is jó, 5.kerület vagy 13, vagy 6...és hát olcsón...30-40 körül, 45 esetleg.DE jó lenne egy picike garzon is.

Ez az iroda azért tetszett meg elsőre, mert nem kértek kauciót...

[link]

most megint találtam egy hirdetésüket.

Szerinted igaz lehet??30zere rezsivel együtt???jól hangzik...

2009. nov. 19. 10:37
 8/22 anonim ***** válasza:
Én tudok Újpesten kertes házban egy különálló egy szobást, bútorozva, bár 30-nál ez azért több lenne, írj privit ha érdekel, és adok telefonszámot.
2009. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ja és nem ingatlanostól, hanem magánszemélytől.
2009. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
írtam privit...:)
2009. nov. 19. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!