Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti keresnetek ujmunkahelyet...

Ti keresnetek ujmunkahelyet hogyha a tarsasag jo de a munkameg nemmondhato jonak? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés
Ahol most dolgozok(gyarban)ott elviselheto a tarsasag, de a munka az nem a legjobb a munkamat azert nem szeretem mivel en ott szakman voltam,tanulhatam volna szakmatis ott de elraktak mondvan ,,szukseg van egy embere arra a helyre ahol en vagyok'' de en azt nem szeretem mert sokal tobbet kell dolgozni es kevesebb penzertis es mivel nem kell termelnem, hanem azokat kell kiszolgalni akik termelnek,igy minden pluszmunkat rambiznak amit a kornyezetemben el kell vegezni, mert akkik termelnek azok nem csinalhatnak semmit mondvan: ,,hogy nekik termelni kell, mert az a legfontosabb'' es mivel hogy en nem termelek meg a masik tobbi kolegam minket ugraltat mindenki...(fonokok),hogy vegezuk el a takaritast stb stb stb. Utalom hogy szolnak hogy ezt kellene csinalni meg azt csinalni mindekit csak szolgalni... ha termelnek akkor lenne egy aztalom es egesznap csinalnam azt a munkat ami a munkakori leirasomban szerepel es tobb penzem is lenne meg nem faradnek elsem annyira.

2013. nov. 22. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Na igen ez a legrosszabb. Én is ugyanezt csinálom egy gyárban igaz ott többnyire takarítást csinálom ami annyira nem is vészes de mellette ha gond van valamelyik géppel akkor ugye az alapvető szerelést meg kell csinálni mert karbantartónak és kisegítőnek lettem felvéve. a pénz az nagyon kevés szűken 100 ezer. Ha olyan nap van amikor reggel a munkaadó azt mondja hogy takarítani kell csak akkor azt hamar letudom és akkor ülhetek egy kis irodában és kedvemre olvasgatok, netezgetek vagy csak hallgatom a zenét, cserébe elérhetőnek kell lennem mert ha valahol gond van egyből ugranom kell. Önmagába véve nem vészes a munkaköröm sem de van olyan nap amikor állandóan csinálni kell valamit és sokszor annak örülök hogy wc-re kitudok szaladni valamikor meg egész nap játszok a telefonomon.

De én is keresek másik munkahelyet mert rendszertelen a beosztásom is mivel gyakran megesik az hogy bent kell maradnom délutános műszakba is amikor olyan munka van hogy 2 ember kell hozzá, igaz kifizetik de normális pihenő időm az nincs.

2013. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy cipoben jarunk akkor...nekem is sokszor a wcre is allig van idom kimeni, es megis jonnek a fonokok, (semmi empatia nincs bennuk), hogy ezt meg azt kellene csinalni pedig ott van egy csomo munka nekem es lemaradaok az allapal miata es allig tudom behozni a muszak vegere a lemaradast a masik 2 kollegamal...,,ilyenkor mindig ugy gondolom jobb lene mashova menni...''
2013. nov. 22. 18:01
 3/3 A kérdező kommentje:
arrol meg mar nem is beszelek hogy helysincs hova rakni nagyon amit termelnek, de a fonokoket csak az erdekli hogy meglegyen a napi megkovetelt termelesi cel...mi meg rohadjunk meg csak a termelesi cel legyen emg telyese...
2013. nov. 22. 18:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!