Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online roulette pénzszerzés?

Online roulette pénzszerzés?

Figyelt kérdés

Ez működik?

[link]

Matematikailag nincs benne hiba azon kívül hogy végtelen pénzmennyiséggel működne 100%-osan.De arra meg gondolom azért nem túl nagy az esély hogy kifogj egy akkora vereségsorozatot,hogy lenullázd magad még akkor se ha exponenciálisan nő a tét,mivel "elvileg" 50% esély van a pirosra/feketére.Bukott már be valaki ezzel?


2013. nov. 24. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem működik. Ha nekem nem hiszel, akkor próbáld ki nyugodtan, és számolj be az eredményekről.
2013. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de te hogy próbáltad?mennyi kezdőpénzzel,milyen téttel?
2013. nov. 24. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát te sem matekfaktos voltál, ha ennek a bizonyításnak bedőlsz. Itt egy kis olvasgatni való:


[link]

2013. nov. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A végén van a lényeg:


"Ezekben a kaszinókban játszva kerestem meg a pénzt álmaim autójára" :))))))))))))))


Ez egy kaszinóreklám. Nempedig adományvonal. Ez sem volt gyanús?

2013. nov. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Halott ötlet.

Egyrésszt nem 50% az esély mert ott van a nulla is,másrészt van egy max limit amit megrakhatsz, és a gép gátlástalanul bead neked annyi rossz kört, hogy lenullázhd magad.


Élő kaszinóból meg kib*sznak ha ezt a taktikát játszod.


Fogadd meg a jó tanácsot, tudod más hibáiból a legjobb tanulni:D Vagy ha el is kezded akkor minimál téttel, hogy ne bukj sokat, lehet hogy húzod pár napig vagy akár hétig de bukni fogod ez 100%.

2013. nov. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én játékpénzen pörgettem ezt pár online kaszinóban. Legnagyobb sorozatomnál 23x volt piros egymás után! Ez elég is volt.
2013. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!