Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kell postán csomagot...

Hogy kell postán csomagot feladni?

Figyelt kérdés
Hogy kell postán egy kb 1 kilós csomagot feladni? Egy cipőről lenne szó. Felhívtam a postát és azt mondták valami üzleti szállítmányként vagy mi. És ez így lenne 1400 ft ha egy napon belül kivinnék, vagy 1600, ha 2 napon belül. Viszont akinek el szeretném adni, azt mondta hogy küldjem ajánlott levélként, úgy 2000g-mig 1130. És hogy küldjem? Tegyem bele egy cipősdobozba, csomagoljam be csomagolópapírba és tegyek rá egy cetlit amire ráírom hgy hova küldjék? Vagy mit írjak rá? Légyszi írjátok le részletesen, mert soha nem küldtem még.:D
2013. nov. 27. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet kapni nagy buborékos borítékot, bár nem tudom egy cipő mennyire fér bele. Természetesen ráírod a címzettet és a feladót is mint egy normál borítékra. Aztán a postán kapsz egy zöld ívet (tértivevény) amit kitöltesz, beikszeled, hogy ajánlott levél, ráírod megintcsak a feladót és címzettet, majd a csomaggal együtt odaadod a néninek az ablak mögött. :) Hacsak nem változtattak azóta, nagyjából ennyi a menete. :)
2013. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!