Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emberek, volt már olyan hogy...

Emberek, volt már olyan hogy valamit elcsentetek a munkahelyetekről? Miket visztek haza?

Figyelt kérdés
Szoktatok amúgy lopni?

2013. nov. 28. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pincér vagyok és a hangedli mindig ott marad a zsebemben :) Otthon már kész gyűjteményem van belőle, mert elfelejtem visszavinni.
2013. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én hazavittem a fél munkahelyemet bosszúból, mert egy inkorrekt rabszolgahajcsár tahónak dolgoztam. Persze megbántam, minden visszakerült és rá is ba.ztam. 3 év felfüggesztett lett a vége. Azóta megtanultam, hogy nem dolgozom többé olyan helyen, ahol nem vagyok megfizetve rendesen vagy bejelentve, mert lassan az ember rákényszerül, főleg ha van honnan. Hibáztam, meg is fizettem érte. Nincs értelme, mert ne az a büntetés, hogy elítélnek, hanem, hogy három évig nem kapsz tiszta erkölcsit.
2014. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ment a zöld!
2014. febr. 5. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!