Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vélemények a PayPalról?

Vélemények a PayPalról?

Figyelt kérdés
Az van, hogy szeretnék PayPal fiókot nyitni, viszont sehogy sem tudom meggyőzni fateromat arról, hogy a PayPal igenis megbízható fizetési mód lehet. Attól tart, hogy ha megadjuk a bankszámlaszámot, akármikor a tudtunk nélkül emelhetnek le róla pénzt. Én tudom (vagy legalábbis gondolom) hogy megbízható egy cucc lehet, de kéne egy kis megerősítés ezzel kapcsolatban. Ja, meg a másik: a termék szállítása hogyan bonyolódik le, mármint házhoz szállítják, vagy mégis hogy?

2013. nov. 29. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Én évek óta használok paypalt, szerintem nagyon jó dolog. Eddig még nem éltek vissza az adataimmal.

A termék szállítása az eladótól függ, vmelyik futárszolgálattal küldik v feladják postán, szerintem mindig fel van tüntetve.

2013. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi kockázat nincs, sőt megbízhatóbb, mint ás online fizetési módok. Pont az a célja, hogy ne kelljen a rendes bankszámlaszámodat, egyebeket megadni.

Ha valamitől tartani kell, az nem a PayPal, hanem a gyengén védett gép. Ha települt egy adatok után kutató trójai, az veszélyes lehet.

2013. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
miért, miket kell megadni?
2013. nov. 29. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valami nem jó, akkor az sosem lenne elterjedt. Szóval ha a paypal rossz lenne, akkor nem használná senki. Viszont a paypal az internetes kereskedelemben gyanítom, hogy piacvezető.
2013. nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A paypal a legbiztonságosabb fizetési mód a neten, még a pénzed is visszakapod ha mondjuk egy áru elveszne a postán vagy bármi történne. Más fizetési módnál nincs ilyen lehetőséged. Amúgy meg több mint 100 millióan használják világszerte... ja és egy számlaszám megadásával még semmiféle veszély nem les rátok, mert levenni nem tudnak róla pénzt, max tenni lehet rá.
2013. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!