Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyári munka 16/17 évesen?...

Nyári munka 16/17 évesen? Hol? Hogy?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 12:02
 1/3 piriiiiii válasza:

Én most nyáron melóztam 16 évesen, címereztem, meg mezőgazdasági munkát végeztem. Egyáltalán nem olyan szörnyű, mint mondták, csak egyszer volt főcímer (amikor igazán keményen kellett melózni), a többi utócímer volt.

Barátnőm valami cégnél, gyárszerű helyen dolgozott, csomagolást, vagy ilyesmit. 16/17 évesen már lazán dolgozhatsz mindenfélét, asszem a 15 év a korhatár, szóval... egyébként a címert nem nagyon fizetik meg rendesen szerintem, tehát annyira nem éri meg.

Fürgediák, Melódiák, ilyesmi után nézz szét.

2013. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően az a képlet, hogy besétálsz valamilyen diákszövetkezethez optimális esetben már tavasszal. Diákszövetkezet minden nagyobb városban van, van ahol többféle is, ott érdemes mindenhova benézni. Beregisztrálnak, ilyesmi aztán értesítenek, ha van valami, illetve nem árt néha benézni hozzájuk vagy telefonon rákérdezni, hogy van-e valami.
2013. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. dec. 1. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!