Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az új vatera oldalon (beta....

Az új vatera oldalon (beta. Vatera.hu) hogyan tudok válaszolni a potenciális vásárlók kérdéseire?

Figyelt kérdés
Már több kérdést is feltettek egy meghirdetett termékemhez, de nem tudok válaszolni, nem találom hol kell. Se azt, hogy a vaterán egyáltalán hol tudom megnézni a kérdéseket, mert azokat a vatera emailben elküldte, de se egy linket, se elérhetőséget a vásárlókhoz nem adott.

2013. dec. 2. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most már a saját email címeteken érintkezhettek, ezért a kapott üzenetre mint egy emailre válaszolhatsz. Nem tudom hogyan fogják így a jutalékcsalást megakadályozni amúgy.
2013. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a gond, hogy az email az az ertesito@beta.vatera.hu-tól jön, de nem adják meg a kérdezőét, szóval nem tudok neki válaszolni.
2013. dec. 3. 17:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem, ha rányomsz a válaszol gombra automatikusan a kérdező emailcímét veszi célnak, nem a vateráét, hiába onnan jött. Próbáld ki.
2013. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. dec. 12. 22:33
 5/14 anonim válasza:
82%
Az új Vatera idegesítő. A magyar nevekben elől van pl. a vezetéknév, nem hátul. Nehézkes a kezelése, nem lehet látni az eladók értékeléseit, a feltett kérdéseket és válaszokat. Pedig azokból fontos következtetéseket lehetett levonni. Szóval a régi Vatera jó volt, az új pedig egy szemét.
2013. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem is sokkal jobb volt a régi.
2013. dec. 26. 11:46
 7/14 anonim válasza:

Én is felfigyeltem erre, meglehetősen meggondolatlan és béta verzóhoz képest is gyerekcipőben járó projektnek látom a vatera új verzióját. Az értesítő emailben egy szóval sem említik meg, hogy az automata központi értesítésre kell választ adnod ahhoz, hogy kapcsolatba kerülj az eladóval, holott az emberekbe már bele van sulykolva, hogy az automata üzenetekre hiába válaszol, ne is próbálkozz vele. Mivel más lehetőséget sehol nem találtam rá, ezért ezt is megpróbáltam, és lám, bevált.

Viszont továbbra is probléma, hogy a vatera felhasználók nagy része a régi felületet használja, meg se nézi azt az email fiókot, amelyről regisztrált, a válaszom pedig nem érkezik meg a vatera üzenetei közé, csak az emailjére. Így hát, hiába kérdeznek tőlem most is, válaszolok, csak épp nem látják. Hiába lépek be én is a régi felületre, ott pedig nekem nem jelenik meg az üzenet, így válaszolni, vagy üzenetet küldeni a felhasználónak ott sem tudok.

Ha valaki esetleg tud erre megoldást, megköszönném.


Üdv

2014. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tesho válasza:

A beta.vatera.hu tényleg nagyon rossz és béna, mintha nem is a régiek rakták volna össze. Rengeteg korábban jól bevált szabályt felrúg és nagyon nehéz használni, a felülete sem szép. Folyton kijelentkezik és ezer sebből vérzik.

A legrosszabb az egészben, hogy kötelezően rákényszerít a béta használatára.

10 értékelés alatt meg sem jeleníti az értékeléseimet és hiába van több tucat (100% pozitív) értékelésem vevőként, eladóként 0 értékeléssel legyek eladó a bétán. Kérdezem én, ki fog így vásárolni tőlem? Ha 100% pozitív vagyok vevőnek, nem vagyok 100% pozitív eladónak is? Több hétnyi sikertelen eladási kísérlet után átvittem a termékeimet egy másik weblapra, ahol 3 nap alatt 2 terméket is eladtam (és folyamatosan keresnek új érdeklődők), pedig drágábban hirdettem, mint a Vaterán :-)

Nem is beszélve a Vatera 6%-os jutalékáról, amit megspórolhatok. Pedig még kiemelést is fizettem (többször 700Ft-ot), amivel semmire sem mentem 0%-osnak kiírt eladóként.

Visszasírom a régi rendszert.

A kérdésre visszatérve, tényleg Válasz-t kell nyomni az e-mailre és automatikusan a kérdező privát e-mailcíme lesz a címzett mezőben. Akár máris kihagyhatod a Vaterát és a jutalékukat megoszthatod a vevővel :-)

Az iwiw sorsára fog jutni nagyon úgy néz ki.

2014. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Az új vaterának semmi köze a magyar csapathoz. Átkerült minden Lengyelországba, és az ottaniak üzemeltetik. A magyaroknak beleszólása sincs.
2014. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ez az egész Béta verzió egy nagy átgondolatlan, esztétikailag is vérző semmi.A régi Vatera kiforrott jól működő volt ,nem lenne jó ha ebben a formában kellene az újat használnunk ,mert ez lenullázná az eladásainkat ez biztos.Nem felhasználóbarát, és szinte idegesítő a látványa,persze ez csak lehet nekem nem tetszik...
2014. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!