Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpresszen volt már veletek...

Aliexpresszen volt már veletek olyan, hogy kifizettetek valamit, de nem küldték el? Nekem már több, mint egy hete írja, lassan kettő hete. , hogy szállításra vár. Pont a két legdrágább termékkel van ez. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az egyiknek már írtam,hogy mikor akarja feladni?De nem válaszolt.A másiknak még nem írtam,mert az még nincs két hete.És amelyiket régebben rendeltem annak még van 20 napja,akitől nem rég annak érdekes csak 13 napot írnak.Visszakpom a pénzt automatikusan,ha nem küldik el?Vagy mi történik?
2013. dec. 4. 12:20
 1/7 anonim válasza:
Én tegnap kaptam meg a Hongkong-ból rendelt termékemet, mellesleg Szeptember 27-én rendeltem meg!
2013. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az komoly :O

nem kaptad vissza a penzed?

2013. dec. 5. 18:48
 3/7 anonim válasza:
Megérkezett az áru, miért kaptam volna vissza? Egyébként átlagban 10-15 munkanapot vesz igénybe a szállítás, de előfordulhat 35 munkanap is, sőt még ennél is több, viszont ez csak ritka esetben. Ez van, ha nem tetszik nem kötelező onnan rendelni!
2013. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát azért kellett volna visszakapnod a pénzt mert lejárt a 60 nap,nem ? ha lejár akkor vissza kapod a pénzt elvileg mivel azt i hiheted,hogy elveszett a csomag.

Nekem az egyik még mindig nem adta fel a postán, ez nem tudom mit jelent,lehet nem is fogja soha? Egy fehér blézert rendeltem lassan 3 hete nem adja fel...

2013. dec. 6. 10:22
 5/7 Váradi Kitty válasza:

Sziasztok!

A vám összegéről szeretnék kérdezni, hogy mennyi értéktől kell fizetni vámot? Szeretnénk rendelni a párommal, de nem merünk belemenni a vámfizetés miatt... előre is köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem 10.000Ft-tól már kell. nekem így tűnt el egy tabletem... azóta se rendelek semmit
2014. máj. 29. 07:51
 7/7 anonim válasza:

Vámmentes...

22 Euroig..

22-150 euro között 27% Áfa van

150 fölött Áfa plusz vám...2,5%

2015. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!