Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az oldalró...

Mit gondoltok erről az oldalról? Állítólag ezzel lehet pénzt keresni. Be kell fizetni alapnak 250 dollárt és aztán lehet kereskedni. Www.Optionfair.com

Figyelt kérdés
Néztem videót is hogy kell. Minden világos de nem tudom hogy megéri-e ennyi pénzt ide befizetni mert ha jó lenne és nem átverés, meg lehetne rajta gazdagodni. Mit gondoltok?
2013. dec. 5. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
piramisjáték
2013. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne dőlj be az ilyen "pénzkeresős" odalaknak...
2013. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Teljesen nyilvánvaló pénzlehúzás. Millió ilyen van a neten.

G.

2013. dec. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És egyik se jó? mert felhívtak hogy látták hogy regisztráltam és most már csak be kéne fizetnem és akk el is kezdhetném.
2013. dec. 5. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb. 1 hete volt pont erről jó pár kérdés! Hogyan tudna kiszállni, anélkül hogy minden pénze elúszik...


Végül 500Euróval megrövidült!

2013. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
DE még nem adtam meg nekik semmi féle számlaszámot akk nem tudnak elvenni pénzt nem?
2013. dec. 5. 20:14
 7/7 anonim válasza:

Akkor nem.

G.

2013. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!