Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki letudná fordítani...

Valaki letudná fordítani (Paypal-tól kapott e-mailt, német) és eltudná magyarázni, hogy miről lehet szó? Tudtommal regisztrálva sem vagyok, ezért is érdekes.

Figyelt kérdés

Loggen Sie sich so bald wie möglich in Ihr PayPal-Konto ein


Guten Tag, WY@freemail.com!


Wir haben in Ihrem PayPal-Konto ungewöhnliche Aktivitäten festgestellt. Loggen Sie sich bei PayPal ein, um Ihre Identität zu bestätigen und die Sicherheitsfragen zu aktualisieren.

Zum Schutz Ihres Kontos kann niemand Geld senden oder Geld abbuchen. Außerdem kann niemand Konto schließen, Rückzahlungen senden, Bankkonten entfernen, oder Kreditkarten entfernen.



Wie geht es nun weiter?

Lassen Sie uns Ihr Konto gemeinsam wiederherstellen. Nachdem Sie alle Schritte durchgeführt haben, antworten wir Ihnen innerhalb von 72 Stunden.


Wir freuen uns, dass Sie PayPal nutzen. Wenn Sie Hilfe benötigen oder Fragen haben, rufen Sie uns unter 0820 4000 1508, Mo.-Fr. 8.00 bis 21.30 Uhr, Sa.-So. 9.00 bis 19.30 Uhr an.


Viele Grüße

Ihr Team von PayPalLoggen Sie sich so bald wie möglich in Ihr PayPal-Konto ein


Guten Tag, WY@freemail.com!


Wir haben in Ihrem PayPal-Konto ungewöhnliche Aktivitäten festgestellt. Loggen Sie sich bei PayPal ein, um Ihre Identität zu bestätigen und die Sicherheitsfragen zu aktualisieren.

Zum Schutz Ihres Kontos kann niemand Geld senden oder Geld abbuchen. Außerdem kann niemand Konto schließen, Rückzahlungen senden, Bankkonten entfernen, oder Kreditkarten entfernen.



Wie geht es nun weiter?

Lassen Sie uns Ihr Konto gemeinsam wiederherstellen. Nachdem Sie alle Schritte durchgeführt haben, antworten wir Ihnen innerhalb von 72 Stunden.


Wir freuen uns, dass Sie PayPal nutzen. Wenn Sie Hilfe benötigen oder Fragen haben, rufen Sie uns unter 0820 4000 1508, Mo.-Fr. 8.00 bis 21.30 Uhr, Sa.-So. 9.00 bis 19.30 Uhr an.


Viele Grüße

Ihr Team von PayPal



2013. dec. 8. 23:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Véletlen 2x is bemásoltam:/ nos,a helyzet az,hogy 2 napja kaptam ezt az e-mailt amit igyekeztem fordítóban értelmezni,de nem igazán világos és egyáltalán nem értem,hogy miért kaptam a paypal-tól mikor nem vagyok regisztrávla.Németországban tartózkodtam még ősszel közel 2hónapig viszont nem regisztráltam sehova,főleg nem paypal-ra.Tehát nem értem a dolgot.
2013. dec. 8. 23:50
 2/7 anonim ***** válasza:

els e olvasom, kamu az egész.

töröld ki!

2013. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oksa,köszi:)remélem tényleg így van.
2013. dec. 9. 00:07
 4/7 anonim ***** válasza:
gagyi adathalász próbálkozás
2013. dec. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha nem volt link az e-mailen belül, hogy ide kattints ahhoz, hogy bejuss a számládba, akkor lehet igazi.

én már kaptam ilyet, és valóban végig kellett mennem egy procedúrán a paypelemen belül.

feltéve, hogy német nyelvet állítottál be, különben tényleg szaglik.

arról szól a levél, hogy gyanús mozgást észleltek a paypal számládon és amíg nem igazolod magad, addig senki nem tud pénzt küldeni a számládról, nem tudják bezárni a számlát vagy a pénzzel kapcsolatos beállításokat megváltoztatni.


nekem is roppant gyanús volt ez az email mikor megkaptam, de nem volt benne semmilyen link.

egy másik gépről bejelentkeztem a paypal számlámra és valóban ott volt, hogy ideiglenesen és részben zárolták a számlám, legyek kedves pár dolgot frissíteni.


úgyhogy nézz rá a paypeledre, hátha igaz.

mondjuk tényleg gáz, hogy ma már az eredeti leveleket is simán adathalászásnak nézzük a sok szemét miatt.:(

2013. dec. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy miután viszonylag megnyugodtam ki is töröltem gyorsan.A másik bökkenő az,hogy én nem regisztráltam náluk ezért is volt furi,hogy ilyen e-mailt kapok.Viszont azért okozott riadalmat,mert kb 3-4nappal az e-mail előtt vásároltam online,hozzáteszem deviza számláról való utalással, tehát semmi paypal-os dolog.Azért pánikoltam, hogy esetleg az eladó nem fogja megkapni a pénzét miután megérkezett a csomag.
2013. dec. 9. 09:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez Spam, vagy vírus! Nehogy csinálj valamit is!

Ellenörizd le a gépedet vírusírtóval.

Paypal nem küld ilyen emailokat.

2013. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!