Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Anti Fitness Club, körülbel...

Az Anti Fitness Club, körülbelül mennyiért jönne el zenélni a szülinapomra? Vagy esetleg a Linkin Park (bár szerintem nem kevésért, szall inkább afc)

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 17:25
 1/7 anonim válasza:

erről ne is álmodj...Linkin Park nem is megy külön ilyen rendezvényekre :/ Meg ha menne is az nagyon drága lenne...több millió Ft.

Az AFC talán...Ezt már mások is kérdezték,de Tomi csak azt monta kérdezzük Zé-t.

Irj Zé-nek egy levelet,amire remélhetőleg fogsz választ kapni.

Ja és az email: szabo.ze@chello.hu

Aztán majd ird le,mit sikerült szervezned :)

2009. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezigen. meg akarod örvendeztetni magad. Szép dolog.

Biztos örülni fogsz az ajándéknak.

szerintem én amúgy mivel elég menő zenekar így olyan félmillióra tippelnék. Vagy több.

2009. nov. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyugi, a pénz egy limitig nem akadály :D Nem tudom pontosan mennyit költ rám apucim ^.^
2009. nov. 24. 13:06
 4/7 anonim válasza:

jesszuss -.-

"apucim" mivagyte 3 eves?

fogadjunk h nincs is penzetek folegnem milliok erre arra. csak mondod,mert nem vagy avval meg elegedve ami vagy, es itt akarod meg mutatni hogy marpedig te ..miisvagy.

inkabb legy figyelmesebb..

2010. ápr. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

afc : olyan 120 - 150 ezer körül megvan sztem - de sztem ők inkább akkor vállalnak ilyen magánrendezvényt, ha jóba vannak vkivel aki szervezi...


linkin park: sziget nem tudja kifizetni, nemhogy te....

2010. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

az AFC 300ezerért menne el a bulidra,+ a költségek.

Tudom.

2010. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát Szabó Zével beszéld meg am meg nem vagy kicsit elkényesztetett pitsa?:O
2011. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!