Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire kell aggódnom amiatt,...

Mennyire kell aggódnom amiatt, hogy január elején nem tudnak kinyitni a boltok?

Figyelt kérdés

Lidl, Tesco, Spar, kis vegyesboltokban eddig sehol nem láttam online kasszát. Mennyi esélye van, hogy a környéken sehol sem tudnak kinyitni? Az étkezdékre is vonatkozik ez?

Kezdjek el spájzolni?



2013. dec. 11. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Ugyan fogalmam sincs miről beszélsz, de spájzolj, ha úgy érzed.

Szeretem az ilyen világvége hangulatú kérdéseket, csak nem tudom, hogy mi értelmük.

2013. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy uzleteknel nem is fogsz latni mert ott szuper kasszak vannak pc-s alapuak tehat ott mas modon fog tortenni az atallas..... De legalabb ha olvasol egy cikket akkor vegig olvasnad es nem itt karognal zagyvasagokat....
2013. dec. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ameddig nincs online pénztárgépük addig a régi, nem online pénztárgépet fogják használni (ki fognak nyitni).
2013. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De hát január 1-től kötelező online kasszát működtetni! Vagy ez nem vonatkozik az élelmiszer boltokra, csak a benzinkutakra és a gyógyszertárakra?
2013. dec. 12. 22:12
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne legyel mar ennyire ostoba de komolyan!!!

Tudod mit spajzolj be mindenbol!!!!

2013. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

igen, ostobán hallgatom, hogy ismerősöm emiatt bezár. Hogy cikkeznek össze-vissza.

A jogszabályt meg hiába olvasom, 12 órás munkanap után már nincs agyam ilyeneket fogni. Most akkor 12.31 vagy 03.31 a határidő kiskasszákra???

2013. dec. 13. 22:28
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha kedves ismerosod idoben jelezte volna, hogy mit szeretne akkor nem kene paraznia... De gondolom az utolso utanni pillanatig vart, hatha nem kell.... hat megszivta :)))

De szerintem spajzolj be mert ha a kasszakra fogsz varni akkor tavaszig-nyarig varhatsz hogy mindenhol legyen :D

2013. dec. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De jut eszembe a laksossag 99% ha piros betu unnep lesz a naptarban akkor tudat alatt amugy is hetre elegendo kajat vasarol be mert nem lesznek nyitva a boltok max 1 vagy nagyon extrem esetben 2napot de vasarolnak mint valami hangyak.... Aztan mikor kinyitnak a boltok akkor ujra rohamozzak mert nem volt nyitva 1-2napig... Bezzeg regen mikor 3-4napig nem voltak nyitva boltok meg is kibirtak az emberek gond nelkul es akkorsem pusztitottak ugy le a polcokat mint most! Tipikus idiotizmus...

Szoval szerintem nalatok is lesz szilveszterre keszulve legalabb 1-2hideg elelem ugyhogy nem ertem mire fel a para. De lehet kapni elesztott vagy tartos kenyeret azt kell venni jo sokat aztan nem lesz gondod :D

2013. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2013. dec. 14. 16:23
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ez alapján egyetlen határidő van: 2013.12.31.

És 200.000 kasszáról ír, abban szerintem az élelmiszerboltok is benne vannak. Ebből legalább tudom, hogy 15.000 kassza már van, azaz a boltok 7%-ka ki tud majd nyitni :)

2013. dec. 14. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!