Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet "finoman",...

Hogyan lehet "finoman", kultúráltan visszamondani egy megpályázott, elnyert, tanfolyammal egybekötött állást?

Figyelt kérdés
Több helyre pályáztam, és 2 cég szólt, hogy megfeleltem. Most döntenem kell....!
2008. júl. 13. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, megmondod, hogy nagyon szépen köszönöd hogy rád gondoltak, de nem élnél a lehetőséggel/visszautasítanád az állást/már találtál munkát.
2008. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval! A HR-es nem fogja elsírni magát! Majd kiveszi a dossziéból a következő pályázatot, az emberke meg boldog lesz, hogy kapott munkát! Nem kell szívbajosnak lenni, ha pályázol és nem nyersz még arra se veszik a fáradságot, hogy értesítsenek!
2008. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Tisztelt ikszipszilon!


Koszonom a tanfolyamot es a munkalehetoseget, de mivel 2 megpalyazott allast nyertem el, es a masik mellet döntöttem, igy erre nem tartok igenyt. koszonom faradozasaikat, elnezest a kellemetlensegert.

2008. júl. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2008. júl. 14. 10:20
 5/5 anonim válasza:
100%
szerintem erdemes mokasabba tenni:). mondjuk ha olyan helyrol van szo ahol komoly hr-esek dolgoznak, akkor erdemes olyan dologhoz kotni a maradast amit tuti hogy nem tudnak teljesiteni:)) konkretan peldaul azt mondod hogy kedves hr-es gondolkoztam es arra jutottam hogy azzal hogy on engem felvett, megerdemlem hogy megtudjam hogy milyen kriteriumok mellett nyertem felvetelt. ezt nem adhatja ki. tovabba, 2 munka hely kozott vivodom es kerem vilagositson fel arrol hogy hogy on szerint ki a legjobb dolgozo ebben a cegben es miert?:)) ez ugye nagyban befoljasolja a kriteriumokat amiket kesobb teljesiteni kell. ezek ugyan hasznos kerdesek lennenek, csak a hresek nem tudnak ezekre valaszolni... es akkor a szemukre vetheted hogy nem itt akarsz dolgozni. voila.
2008. júl. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!