Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » HA Amerikabol ki vagyok...

HA Amerikabol ki vagyok tiltva, (tultartozkodas miatt) attol meg mehetek hajo-ra dolgozni? KIZAROLAG HOZZAERTOK VALASZAT KEREM! KOSZI

Figyelt kérdés

HA Amerikabol ki vagyok tiltva, tultartozkodas miatt, attol meg mehetek hajo-ra dolgozni? Mondjuk vilagjarora? Vagy csak ami amerika partjainal "evez"

Koszi a valoszokat!



2013. dec. 15. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom amerikaira nem mehetsz. Más nemzetére miért ne? Amúgy a szó: hajóz.
2013. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az USA valamelyik kikötőjéből indulna a hajó, akkor gondolom repülővel leszállnál, ki akarnál menni a reptérről hogy átmenj a kikötőbe - ez ott fog elakadni, hogy nem fognak kiengedni a repülőtérről.

Egy ismerősöm is elindult New Yorkba, aztán a JFK-n nem engedték be az országba. Egyszerűen ülhetett fel a visszafelé tartó gépre és jöhetett haza - ő is jópár évvel ezelőtt túltartózkodott egy kicsit.


Gondolom téged az USA területére nem engednek be - szóval mehetsz olyan világjáróra, ami máshonnan indul. Aztán ha esetleg érinti az USA-t is, akkor ott nem mész ki a partra, hanem mondjuk a pihenődet is a bádogteknőn töltöd.

2013. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!