Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress-ről rendeltem egy...

Aliexbaba kérdése:

Aliexpress-ről rendeltem egy telefont, kaptam is Tracking Number számot (nyomkövetési szám) december 2 án rendeltem és a mai napig nem látom hogy hol a csomagom. Várnom kell még vagy mit tanácsoltok? Köszi a segítséget előre is!

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 18:53
 1/9 anonim válasza:

[link]


Ezek szerint a DHL fogja kivinni a csomagod. Felmész a honlapjukra: [link] és beírod a fuvarlevél számot, vagyis a tracking numbert, máris megtudod hol a csomagod.

2013. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Ezt meg honnan a túróból vetted, hogy a DHL fogja kihozni a csomagot?!


Az aliról feladott csomagok 99,99%-át a sima china vagy HK post hozza ki (tehát a magyar posta).


Mi a státusza a csomagnak a nyomkövető oldalon? Abból meg lehet mondani kb. hogy mi van.


30 napnál előbb nem sokat fogsz elérni a reklamációval.

2013. dec. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%

Másodiknak:


ööö... talán a fenti linkből vettem hogy a DHL viszi ki, persze nyilván nem, különben miért is írnák azt az aliexpressz oldalán? :D


A magyar posta szerinted ad neked tracking numbert? :D

2013. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha beleszólhatok... nem, nem a magyar posta ad fuvarlevélszámot, hanem a kínai posta. De annak a partnere a magyar posta, és ők is az alapján követik nyomon.. Te még nem rendeltél semmit kínából, ugye?


A linkelt oldalon az egy PÉLDA! Kapis?

"You can track your order on shipping company's website"

Ha DHL a shipping company, akkor dhl oldalán. Ha a UPS a shipping company, akkor annak az oldalán. Ha a posta a shipping company, akkor meg amannak az oldalán.

2013. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ugy volt hogy DHL-el jön de írt az eladó hogy az túl drága és nem azzal küldi hanem váltott nemzetközi csomagszállításra. Az International Shipping Company-nál China Post Air parcel van. Mellette vagy hogy 3-10 nap után nyomonkövethető, meg van egy RB-vel kezdödő számsorozat.

Van egy link is ahova elirányit de ott mindig az jön ki hogy lekérdezési adat 0.

Mit tehetek???

Köszi

2013. dec. 17. 05:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Kinai nyomkoveto jon be szerintem hagyjad! En mar nagyon soxor rendeltem de olyan 30-60 nap kozott jon meg kb! Az utolso rendelesemrol november 4en kaptam visszaigazolo levelet, hogy megerkezett a penz az egyik csomagot mult heten szerdan a masikat tegnap kaptam meg! Karancskorul meg unnepek korul megjobban eltolodik a szallitas! Szerintem iden mar NE vard a csomagot!
2013. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

# 3


Azt, hogy nem értesz meg 3 egyszerű tőmondatot azt még elnézném. Azt, hogy totál hülyeségeket beszélsz úgy, hogy egész nyilvánvalóan sosem rendeltél még kb. semmit külföldről azt már sokkal nehezebb.

2013. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én október 29-én rendeltem egy telefontokot az AliExpress-ről a nyomkövetés(nagy valószínűséggel) csak Magyarországig fogja mutatni a státuszokat. Ma délelőtt érkezett meg a csomag. Azaz kb. 2 hónap. (a rendelésnél 15-60 napot választottam ki CHINA POST-tal.
2015. dec. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Illetve még annyi, hogy a Magyar Posta fogja kiszállítani.
2015. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!