Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha átvertek...

Mit lehet tenni, ha átvertek egy telefonnal, Galaxy S4 helyett egy kínai hamisítványt kaptam?

Figyelt kérdés
Az árut személyesen vettem át,ott még nem tűnt fel,hogy hamis a telefon,rá 1-2 órára derült ki.A hirdetés még mindig fent van,illetve a csaló telefonszáma is.

2013. dec. 22. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Feljelentést teszel, polgári peres uton 2-3 év, és talán visszakapod a pénzed.
2013. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
éééééédes istenem! :( Nem tűnt fel, hogy túl olcsó? :( Remélem tanultál... Azt lehet tenni, hogy "veszel" mégegyet, de izmos haverokkal mész. Sokkal. És a sz@rt is kivered a kötsög bu,zi fajtájából!
2013. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ßđkan válasza:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Így jár tesó, aki sporolni próbál!! :DD

2013. dec. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg kell beszélni az eladóval egy második randevút és vissza kell vinni neki a készüléket és vissza kell követelni a pénzedet. Esetleg titokban hang- vagy videofelvételt készíteni az ott elhangzottakról.

Ha gond lenne, ezzel a felvétellel megtenni a rendőrségen a feljelentést...

2013. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is azt csinálnám, amit az utolsó írt. Jelentkezni egy másik névről, másik telefonszámról hogy vennék még egy telefont. Aztán a megbeszélt találkozóra menni 3-4-en és szépen visszakérni a pénzt...


Nem kell verekedni, elég csak feltartóztatni addig amíg ki nem ér a rendőr.

2013. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!