Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet365 regisztráció! SOS?

Bet365 regisztráció! SOS?

Figyelt kérdés

Regisztráltam Bet365-re az adataimmal csak az a bökkenő hogy Január 13.-án leszek 18 éves. Én azt adtam meg 96 helyett hogy 95' ben szulettem. Már tudok játszani bármivel, de kéri az útlevélszámom, és ilyen postai dolgokat, hogy végleg letisztázza hogy hol lakom (a pénzkifozetés miatt) meg hogy hány éves vagyok.

Ha Január 13. után adom meg ezeket akkor baj lehet abbol hogy 95' ös dátumot írtam be 96 helyett?



2013. dec. 23. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kein problem! Játszhatsz orrvérzésig,a pénzt 18. után kapod vissza!Mindjárt itt van.Ezt a pár napod kibírod. Mandela 27 évig volt börtönben és túlélte.
2013. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamu adatokkal regisztráltál, úgyhogy összeszedhettél te milliókat is, vissza fogják tartani a pénzt- és hozzáteszem, teljesen jogosan. Jobb esetben azt a pénzt, amit először utaltál, vissza fogod kapni, de ha azt is behúzzák, akkor sem tudsz mit csinálni. Ezt elszúrtad, nem véletlenül vannak szabályok.
2013. dec. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hookuszpook ***** válasza:

Én a második válasszal értek egyet, de bármi megtörténhet.

Szerintem külön kell kezelni a nyertes és vesztes irodákat. Mivel mindegyik szabályzatában szerepel, hogy 18 alatt nem lehet fogadni, így nem nagyon fogsz tudni reklamálni -még akkor sem, ha nem tűnik tisztességesnek-, ha így tesznek:

Ha nyersz: törlik az összes fogadásod, az eredeti összeget pedig visszautalják oda, ahonnét befizettél. Elképzelhető, hogy mindezt csak 18 éves korodban, ahogy ez az előző válaszokban is szerepel.

Ha vesztesz: vesztettél, nem kapsz semmit.

Gondolod meg, ha így ki lehetne kerülni a veszteséget, mindenki (na, jó, sokan) visszaélnének vele. Játszanak, játszanak, ha nyeremény van kikérik a nyereményt, ha vesztenek, arra hivatkozva visszakérik az eredeti összeget, hogy nincsenek 18 évesek.


Mindezt csak én gondolom így, lehet másképp is, nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Sok irodát használok én is a biztonságos fogadási módszerem miatt, de mindenhol szigorúan valós adatokkal.

2013. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Én regisztrálva vagyok... hát az az útlevélszám az azzal jár... ha nincs útleveled... hogy el kell e-mailbe nekik küldenek a lakcímkártyádat és a személyidet! Azért hogy azonosítsanak! Még ezt nem teszed meg 100% hogy nem fognak neked 1ft-ot sem utalni! Sőt van amikor fel is hívnak téged hogy mennyi pénzt raktál be és mikor....

Annyit tudsz tenni hogy hagyod addig ezt az e-mailt még be nem töltöd a 18-at! Utána küld el nekik! Lehet észre sem veszik! HA meg igen akkor mond hogy véletlen volt... de az is benne lesz a paklibe hogy törlik a felhasználódat.... :/

2013. dec. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De amugy amikor megkell adni az utlevélszámod, akkor kéri mégegyszer a szuletési datumot is, szoval január 13. án beirhatom oda a valosat is.
2013. dec. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!