Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan angol oldalt...

Tudtok olyan angol oldalt ahol foci tippeket adnak pénzért? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hallottam hogy vannak ilyenek csak nem találtam egyet se ami olyan hogy ilyen"bunda hírforrások" ami pl.:befizetek 10 ezret és adnak nagyon magas oddsot és tuti hogy bejön mivel bundáznak?

2013. dec. 24. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is szívesen adok neked tippeket ha fizetsz. Kb annyira biztos hogy bejönnek, mint az általad emlegetett oldalak tippjei.
2013. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj.
2013. dec. 24. 12:46
 3/10 hookuszpook ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolóval, nincsenek tuti tippek. Többek között a bundázások miatt, amit te is említettél. És még sok egyéb ok miatt is.

Viszont az is igaz, hogy ez nem válasz a kérdésedre és mindenki úgy szórja el a pénzét, ahogy kedve van, ezért én adnék neked linket, de itt nem írhatom le, mert kitilthatnak. Ha érdekel, írj privátban.

Szerintem viszont inkább a fogadási módszert kell helyesen megválasztani, nem a meccseket. Ebből létezik biztos nyereségű és rizikó nélküli. Ha ez érdekel, keress rá a sportbefektetés szóra.

2013. dec. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hookuszpok

Azt azért hozzátenném, hogy nagyon kicsi a nyereség és annál jóval nagyobb nyereséget összelehet hozni, ha normálisan megtanulsz meccset elemezni.

2013. dec. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hookuszpook ***** válasza:

4/4.

Kicsi nyeremény többször, és ebből egy havi nagy kereset nálam jobb, mint rizikózni egyszeri nagy összegekért, elemezgetni, aztán hiába, mert valaki megbundázza. Erre nincs hatékony elemzés. Szerintem. Persze, van aki izgulni szeret, én nyugodtan és egyszerűen pénzt keresni, nem a szerencsében bízni.

2013. dec. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A jövőt csak Lenin elvtárs látta( Meg Marx,Engels,Tito,Rákosi Castro,stb).Ebből következik ,ha ők nem látták a jövőt ,akkor senki se látja.Még 32 percre előre se. Ennyi egy polo meccs.Felejtsd el,költsd a pénzed okosabb dolgokra. Játssz egyedül.Az egyiknek sikerül,a másiknak nem.....
2013. dec. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hookuszpok, pont az utóbbi 2hónapban figyeltem az egyik embert. 50ből 4x hibázott. Ez annyit jelent, hogy +500ezer ft jött neki össze 2hónap alatt. Lehet mondani, hogy szerencse így, szerencse úgy, de ez már nem szerencse hanem profizmus. Aki megtanulja, hogy minden tényezőt figyelembe kell venni és úgy mérlegelni,(ezalatt mindenre értek még az időjárásra is) annak még így is egy biztos pénzkereseti forrás.
2013. dec. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hookuszpook ***** válasza:

#7:

Sok olyan írást olvashatsz, ami arról szól, hogy nagyon ment valakinek, aztán jött a buktás sorozat... És ráadásul általában azt írja meg mindenki, amikor nyer, veszteséggel nem szívesen dicsekednek az emberek, tehát nem is látszik a teljes kép.

Van egy oldal, ahol szerintem nagyon korrektül adják a tippeket, az előzményeket is meg lehet nézni, a találati arány sem túl rossz. (Emiatt majdnem én is kipróbáltam őket, de inkább maradtam a biztosnál.) Statisztika szerint van olyan, hogy egy hónapon belül akár a megfogadott összeg 80-90%-át megkeresi egy tippelő, de hosszútávon a legjobb eredmény átlaga 12%. Azaz van benne bőven vesztes meccs. És csak páran vannak, akiknek hosszútávon is nyereséges a sorozatuk.

Elhiszem, hogy lehet nyerni a tippeléssel, mint ahogy sok más dologgal is, ami kockázatos. Az viszont biztos, hogy több a vesztes, mint a nyertes.


És ami a lényeg, én a mateknak jobban hiszek, mint bármilyen elemzésnek, legyen az akármilyen részletes és körültekintő is.


Ha találtál egy olyan embert, akinek ennyire megy, akkor gondolom, elkéred tőle a tippeket és megjátszod jó nagy összegekkel. Szerencséd van, nekem nincsen ilyen ismerősöm, így maradok annál, amit én tudok.

2013. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Mindig meccs előtt teszi ki a tippet szóval, nem csak a győzelemmel dicsekedik :)

De van még jó pár ennyire tapasztalt elemző. Az egyetlen ok amiért nem játszom az ő tippjeit, az a pénz hiánya. Ő nagyon a biztos meccsekre megy amit csak nagy pénzel érdemes, nekem meg egyszerre 5-50ezer van a számlámon, mert aztán kiveszem.

2013. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hookuszpook ***** válasza:

Megnéztem. Igen, ezeken a meccseken valóban nem lehet(ett) nagyot nyerni. Vagy ha valaki nagyot akar, akkor viszont ha elmegy a fogadás, óriási a bukta. Sok-sok nyertes meccs kell ahhoz, hogy egyenesbe hozza. Régebben én is vesztettem olyanon 100 EUR-t, hogy a Barcelona játszott talán az utolsóval, egy góllal vezettek és a 92. percben megtettem, hogy a Barcelona nem kap gólt (kb. 1,1 szorzó). Vesztettem.

Ha teljesen biztonságosnak tartod a tippjeit, akkor miért nem hagyod bent a pénzed és játszod meg őket? Elég lenne 100.000, mert egyszerre nem, vagy csak nagyon ritkán játszik kettőt.

Szép az eredménylistája, de én nem mernék ennyi pénzt kockáztatni egy meccsen. Biztosan szét idegeskedném magam, ezért fekszik nekem jobban az én módszerem. Az nyugis és ennyit az is hoz.

Azért majd néha ránézek, hogy milyen a folytatás.

2013. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!