Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 25 éves vagyok és a szüleim...

25 éves vagyok és a szüleim meghaltak. Az árvaellátáson kívül ( ami tudom, hogy 25 éves kor felett nem folyósítható) jár számomra bármilyen támogatás, amit igényelhetek, pl. utazási kedvezmény vagy bármi más esetleg?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

méltányosságból max 27 éves korig járhat árvaellátás.

Sajnos, semmi más :(

2014. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
árvaellátás is csak akkor jár ha suliba jársz asszem nappalira.
2014. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
méltányosságból levelezőn is járhat, ha minkdét szülő meghalt, nem utasítják el a méltányosságot.
2014. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tartanod kell fenn lakást, akkor az önkormányzat megítélhet Lakásfenntartási támogatást. Éltél állami gondozásban is?
2014. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam állami gondozásban, két bátyám van az egyikükkel élünk egy háztartásban. Eléggé kétlem, hogy ilyen lakhatási támogatást adnának mert igen kicsi kisvárosban élünk. De azért megérdeklődöm köszönöm!
2014. jan. 6. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!