Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most hol van az a sok okostojá...

Most hol van az a sok okostojás, akik sikertelennek nevezték azokat, akik nem lépnek be a Sciennetbe?

Figyelt kérdés

Akik lehülyézték azokat, akik meg akarták őket óvni a hülyeségtől? Akik azzal érveltek, hogy sok 100ezer ember nem tévedhet?


Ezek az emberek most mit csinálnak?


2009. nov. 30. 02:01
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Hehe, engem is próbáltak belerángatni, de nem sikerült :)
2009. nov. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Tipikus magyar emberek vagytok, örültök annak, ha másnak rossz! Szégyen!
2009. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:38


ez nem arról szól.


ez arról szól, hogy a naivak figyelmeztetve lettek. és hogy egy sciennetes embert sem olvastam, vagy hallottam, aki felvállalta volna, hogy "igen, hülyeséget csináltam"


véleményem szerint nagyon sok befizető tisztában volt azzal, hogy bukni fog a rendszer, csak reménykedtek, hogy ők még megússzák, hogy ők is letudnak nyúlni néhány embert.

2009. nov. 30. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
volt olyan hülye aki beette ezt a baromságot?
2009. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

A scien(tológus)net bepalizott tagjai most lapulnak, mint sz@r a fűben. Pár év múlva pedig ismét be fognak dőlni a következő bomba üzletnek, ahol csak regisztrálni kell, vásárolni, terjeszteni boldog-boldogtalannak, és már dől is a pénz :-)))


Ja, és akkor is te leszel a hülye, mert nem fedezed fel az évszázad lehetőségét. Ők majd hamarosan BMW-vel fognak járni, míg te tolod az ócska biciklidet :-)))

2009. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
De akkor ezzel az erővel a SuperShop kártya, meg a Shell-es kártya miben más???
2009. dec. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Supershop és a Shell az mindenben más. Ott a vásárolt összeg után kapsz pontot, amit levásárolhatsz/beválthatsz. Nem kell senkit magad alá építened, nem kell pénzt befizetned, meg jogokat gyűjtened, ott te magad lépsz be és leszel a rendszer tagja, nem más léptet be. Engem két hete akartak beléptetni a Sciennetbe és azt hiszem nagyon jól döntöttem,hogy nem léptem be.
2009. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja! Értem. Ennyire nem ismertem a Sciennet rendszerét. Ezek szerint nem elsősorban a pénzforgalom, hanem az alárendelés, tehát piramisjáték az elsődleges "hiba".
2009. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!