Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Cemex...

Mi a véleményetek a Cemex Hungária kftről? Hívtak állásinterjúra a hétén számlázói munkakörbe. Fizetés? Munka? Emberek? Tippek?

Figyelt kérdés
Messziről utaznék és nemtudom hogy megérné-e felutazni

2014. jan. 14. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem ismerem a céget. De mivel van honlap és elérhetőek neten róla adatok, gondolom korrekt, létező cég! Kezdésnek már ez is tökéletes. Az hogy milyenek az emberek és a munka, majd ki fog derülni ha alkalmaznak és megismered őket, szerintem ezzel most ne foglalkozz! A fizetés ha nem is egyből, esetleg a 2-3. interjún biztosan világossá válik számodra. Ha kértek fizetési igényt és megadtál egy összeget, akkor nyilván azt nagyjából elfogadhatónak tartják és akörüli összeget fognak ők is mondani.

Szerintem utazz fel nyugodtan, add meg az esélyt magadnak!

2014. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!