Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Mit lehetne tenni?

LiLyBaBa kérdése:

Mit gondoltok? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap folyamán a családommal bevásároltunk, az eladónő pedig kifejezetten kedvesnek tűnt, csak éppen, mint utólag kiderült elég kapzsi is. Anyukám 20 ezressel fizetett, de egy 10 ezrest nem kapott vissza a visszajáróból. Később észrevettük, hogy átvertek, és reklamáltunk. Persze az egészet tagadta azzal az indokkal, hogy ő 10 ezrest látott amikor fizettünk neki. Mégis hogy fordulhat ilyen elő? Felháborító.

2014. jan. 14. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fáradt volt már a pénztáros, ezért tévedett, de Te is fáradt lehettél, ha helyben, azonnal nem számolod meg a viszzajárót.


Ha kamerás a pénztár, kérd a felvétel visszanézését.

2014. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez melyik boltban történt? Nagy üzletekben van kamera minden kasszában (elsősorban a kasszást figyeli!).
2014. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tudod, mit jelent a kapzsi?
2014. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha azonnal reklamáltatok, akkor ilyen esetekben pénzszámolás van. Megnézik mennyi volt a bevétel, és mennyi van a kasszában. Ha 10 ezressel több, akkor nektek volt igazatok.

Vagy ha van kamera akkor megnézik a felvételt.

Egyébként egy jó tanács: (én is hallottam évekkel ezelőtt)

Ha valaki 20 ezressel vagy 50 ezressel fizet az mielőtt elmegy, hogy elköltse a pénzét, írja fel egy papírra a pénz számát. Ilyen esetekben elég megkérni a kasszában a hölgyet, hogy a 20 ezresek közül az ilyen számú papírt keressen.

2014. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Ha valaki 20 ezressel vagy 50 ezressel fizet"


50 ezres nincsen :D.


[link]

2014. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Időpont ma 23:23

Bocsánat.. Lassan 10 éve nem élek otthon, azt hittem van 50 ezres. Talán azért hittem azt, mert éppen tegnap volt a kezemben angol 50 fontos papírpénz, és nem tudom miért arra gondoltam, biztos van a 20 ezresnél is nagyobb bankjegy..

(bár lehet pár év múlva valóra válik amiről csak hittem, hogy van)

2014. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pènztároskènt nálam is volt ilyen. Vagy 2 esetben... azonnal szolni kell.ha vitás az eset, kassza zár irodába be, majd 1 biztonsági őr+ te+pènztáros+,főkasszás. Itt megszámoljátok a pènzt, ha stimmel akkor vitának helye nincs..
2014. jan. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kasszazáráskor azt mondták, hogy stimmel az összeg a kasszában, de a video felvétel mégis azt mutatta, hogy 20 ezressel fizettünk.. érdekes nem? (utólag megkaptuk a pénzünket) És akkor ki volt fáradt?
2014. jan. 17. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt 10 ezer hiánya és tőletek fedezte.
2014. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kamera biztosan nem volt fáradt, a Ti szerencsétekre.

A pénzt visszakaptátok, irány a templom, egy hálaimát, és 10%-ot a kamera kitalálójának! :-)

2014. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!