Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valóban igaz az, hogy ha...

Valóban igaz az, hogy ha kevesebb lenne a filmekkel, játékokkal, szoftverekkel való kalózkodás, akkor az adott dolog olcsóbb lenne a piacon?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha többen megvennénk, akkor olcsóbb lenne?


Mert szerintem az úgy szokott lenni, hogy ha valami nagyon kelendő, akkor azt egyre drágábban adják, hogy minél többet profitot hozzon...


2014. jan. 16. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg így van, valójában kizárt. Magyarországon (szinte) megfizethetetlenül drága minden. Mozi, könyv, játék, szoftver. Emiatt sokan kalózkodnak. Megmondom őszintén, rengeteg letöltött játékkal játszottam régen és kizárólag letöltött vagy streamelt filmet nézek, de mióta (külföldön élek és) emberi fizetésem van, azóta csak eredeti játékokat vettem. Mert telik rá.
2014. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Ezeknek az ára illeszkedik nagyjából a nemzetközi forgalmazási árakhoz. Az arjisius vagy mi a genyóm így is lenyúl egy rakat pénzt.
2014. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!