Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MLM témában van valakinek...

MLM témában van valakinek pozitív tapasztalata?

Figyelt kérdés
Új beszállóként melyiket, mit válasszak? Mire kell figyelnem stb?

2014. jan. 21. 19:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
43%
MLM :D....álmodozz csak,interneten csak a kamu árad,mese habbal..jutalék,és igérgetés....nagy ház és autó,főleg ha rászedsz valakit a piramis játékkal,majd egyszer eljutsz a csúcsra,de addig is csak rajtad múlik mennyit keresel..bla bla,te ebből akarsz "megélni"?
2014. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
33%
arra figyelj hogy mind átverés.
2014. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
23%
Privátban csak azok lesznek :-)
2014. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
82%
Azt válaszd, amelyiknek tetszik a terméke! Nem árt, ha legalább évtizedes múlttal rendelkezik az adott vállalat.
2014. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
9%
Ha új beszálló vagy, akkor nyilván van már hova beszállnod, innentől kezdve pedig értelmét veszti a kérdésed! Inkább nyomassad a reklámot, hova szeretnéd hogy beszálljunk, bal vagy a jobb lábad alá kell ember? Mit szeretnél reklámozni, eladni, privátban is jöhet...
2014. jan. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 hookuszpook ***** válasza:
58%

Az MLM-nél (is) a termék a lényeg. Ha az eladható, tudsz vele keresni, függetlenül a rendszertől. Akkor is, ha nem foglalkozol a hálózat építésével. Persze, azzal plusz pénzt kereshetsz, de több is a munka - ez így tisztességes.

Az MLM rendszer önmagában nagyon jó rendszer, csak az ezt átvágásnak alkalmazó emberek tették tönkre a hírét. Ha annyira jónak gondolod egy cég termékét, hogy magad is használod/használnád, akkor vágj bele.

2014. jan. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

Köszönöma hozzászólásokat. Az igazság, hogy soha sem foglalkoztam mlm-el. Annyit tudtam, hogy a legjobb az, ha relat az elején lép be az ember.

Most felkértek Németországból, hogy fordítsak le egy ilyen weboldalt Magyarra és mondták, hogy lépjek be, ha gondolom. Jelent valamit, ha most belépek? magyarországi szinten akkor elsöként lehetek jelen, nem? Amúgy elég nagy cégnek tünik, de mivel nem foglalkoztam még vele ezt sem tudom megítélni, sok termékei is vannak....

2014. jan. 22. 09:47
 8/66 anonim ***** válasza:
77%

"Annyit tudtam, hogy a legjobb az, ha relat az elején lép be az ember."


Ezt rosszul tudod. Ezt tipikusan azok mondják akiknek fogalmuk sincs a rendszer működéséről. Olyanok akik mlm cégről mlm cégre vándorolnak, mert éppen az indult el ahová aktuálisan beléptek. Csak azt nem veszik észre, hogy mindig újra kell kezdeniük a munkát, ha egyáltalán dolgoztak.

Ha nem dolgozol, akkor totál mindegy, hogy mikor lépsz be, ha meg dolgozol, akkor is mindegy, hogy mikor lépsz be. Mert nem az eltöltött idő után fizetnek, hanem az elvégzett munka után.

2014. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

Kedves 09:54-kor választ adó!

Jól látod én sem tudok az MLM-röl semmit...

Elhiszem hogy a hálózatot építeni kell, de ha megnézem az MLM müködését akkor, ha az elején beépítek magam alá profi értékesítöket, akkor ök kitermelik az én pénzemet is, mivel jutalékot kapok azok után is amiket ök értékesítenek. Vagy ezt rosszul látom?

2014. jan. 22. 11:36
 10/66 anonim ***** válasza:
94%

"ha az elején beépítek magam alá profi értékesítöket"


És ha nem az elején csinálod meg mindezt?

2014. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!