Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes mostanság fektetn...

Mibe érdemes mostanság fektetni 1M Forintot?

Figyelt kérdés
20éves vagyok, autom is van már, ezért szeretném inkább befektetni. Ez ügyben szeretnék kérni tőlettek segítséget és tanácsokat, hogy mibe árdemes most befektetni.

2014. jan. 24. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennyiből inkább valami vállalkozásban gondolkodj. Azokra úgy is lehet hitelt meg támogatást felvenni szal 1 milkó talán elég indulótőkének.
2014. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már van egy vállalkozás a nevemen.
2014. jan. 24. 11:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor fektess abba
2014. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amit leírtam az mindent én értem el saját erőből, nem pedig anyuci meg apuci adta alám. Az autót saját fizetésből kerstem meg csak a vállalkozásban segítettek egy keveset.
2014. jan. 24. 12:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze. Ha lenne vállalkozásod, vagyis értenél hozzá, akkor nem egy noname oldalon kérdezgetnél noname embereket hogy mibe told a pénzedet.
2014. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Úgyis rád fognak ugrani az ügynökök, és mivel láthatóan nem értesz hozzá, majd a magas hozamot ígérő, kockázatokat nem mellé rakó ügynöknek az ajánlatát fogod elfogadni.


Egyébként meg prémium állampapír.

2014. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
költsd el cukorkára meg videojátékra. Anyuciék úgy is azért adták ;)
2014. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha befektetési lehetőség érdekel, tudom ajánlani neked a Forex-et, az online deviza tőzsdét. Egy világvezető brókercégnél dologozom, ha van iránta érdeklődésed irj nekem itt vagy ide: Nbak@IronFX.com

2014. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha van egy milliód akkor ismerek egy céget: anonimbróker.com egy hét alatt 500% (garanciát nem vállalunk)
2014. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Úgy sejtem, hogy azért szeretnél 1milliót befektetni, mert annyid van, szóval mindenképp egy biztonságos befektetési lehetőséget ajánlanék, semmiképp sem 500%-kal, de legalább nagyobb garanciával. A lényeg, hogy a tőkéd megmaradjon, de az igényeidtől függően azért lehet mit kezdeni a helyzettel. Keress meg privátba, ha elfogadod egy noname oldalon feltett kérdésre válaszoló segítségét! Egy "ügynök"
2014. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!