Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A youtube-on, hogy lehet...

A youtube-on, hogy lehet pénzt keresni? Hány feliratkozó vagy megtekintéstől kapok pénzt? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 20:08
 1/5 anonim válasza:
Ez csak akkor jön össze ha egy egyedi͵ saját ötletet tudsz kieszelni és ha ez tetszik a közönségnek͵ akkor nyert ügyed van. Nézd meg pl a "smosh"-t youtube-on. Nézd meg mennyi video- és csatorna-megtekintésük van. Na ők ezzel keresnek pénzt.
2014. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Feliratkozó után semmit se kapsz, persze jó ha minél több van, mert a feltöltött videóról értesítést kapnak.


Terjed egy pletyka, nem tudom mennyi a valóságalapja, hogy 1 millió megtekintés 700euró. Persze ezt befolyásolja a megjelenített reklám, átkattintások %a és helye. Amerikai látogató többet ér, mint egy afganisztáni.

2014. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, és kösz a válaszokat! Bakikat, meg ilyen dolgokat kéne csinálni?
2014. jan. 25. 07:51
 4/5 anonim válasza:
Az se rossz ötlet͵ de bakikból van elég. De ha nagyon jól vágod a videóid meg jó a szerkesztés akkor van potencia rá.
2014. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, kösz!
2014. jan. 28. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!