Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható az Aegis...

Mennyire megbízható az Aegis Invest? (fogyasztói csoport)

Figyelt kérdés
Ha esetleg van olyan aki már szerződött velük, tapasztalatát, meglátását, véleményét leírná azt megköszönném vagy esetleg van olyan aki háttér információval rendelkezik erről a csoportról és nem szerződött azt is szívesen meghallgatnám/elolvasnám.

2014. jan. 31. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyire megbízható egy fogyasztói csoport? Ez valami vicc? A fogyasztói csoportokat betiltották, mégis mit várnál tőlük? Az biztos, hogy fizethetsz nekik, de pénzt nem kapsz tőlük.

Ha nem tudod, mi az a fogyasztói csoport, akkor csak a google-ba kell beírni, rengeteg oldalon olvashatsz róluk

szerződést ne akarj velük kötni még véletlenül sem

2014. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos azzal tisztában vagyok, hogy egy fogyasztói csoport nem megbízható, de bankokhoz kölcsönért nem tudnék folyamodni egyéb okok miatt, azért is kérdeztem rá, hogy "róluk" milyen vélemény alakult ki.

Azért köszönöm a válaszodat.

2014. jan. 31. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:

de a fogyasztói csoport NEM AD KÖLCSÖNT!!!

ezt akarják elhitetni veled, de nem fogsz tőlük soha pénzt kapni

2014. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam, ha itt szó lehetne pénzről az nem kölcsön lenne, azért is írtam a "banktól" részt.

De rendben megfogadom tanácsod és nem foglalkozom vele keresek más lehetőséget.

2014. jan. 31. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Felmarkolják a pénzed, aláiratnak veled egy szerződést 15 évre, aztán a szervezők fogják magukat és meglépnek a zsozsóval. Ez a recept fogyasztói csoporttól függetlenül. Ez nem hitel, amit ők csinálnak, ez natúr átverés & csalás & sikkasztás.
2015. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!