Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, Apródon Hibás...

Thekreative kérdése:

Mit tegyek, Apródon Hibás alkatrészt adtak el nekem?

Figyelt kérdés

Az apródon vettem egy telefon alkatrészt. Személyesen találkoztunk, átvettem otthon kipróbáltam és nem működött. Az alkatrész elég olcsó volt 3000 ft de az eladó nem hajlandó felvenni a kapcsolatot sem... Felkerestem facebookon, közeli hozzátartozójának is írtam levelet illetve kiderült, hogy Közterület Felügyeletnél dolgozik IX. Kerületben. Van értelme tovább menni?

Ui.:

Igen, elég csekély összegű "csalás" de ugyanakkor eléggé erkölcstelen is. Mit gondoltok?


2014. febr. 9. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod azonnal kipróbálni, akkor ez lehet a következmény. Kérdés persze, hogy új, csomagolt áru volt-e vagy használt. Megpróbálhatok visszakérni az árát, de elég macerás lesz. Sokkal körültekintőbbnek kell lenni.
2014. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"közeli hozzátartozójának is írtam levelet" he????
2014. febr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy kijelzőről van szó tehát, nem lehet helyszínen kipróbálni.. és mi a macerás?
2014. febr. 9. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:

en ezt nem ertem, Ha laikus vagy minek veszed meg magad az alkatreszt? Miert nem bizod a szervizre hogy szerezze be es szerelje be (lehet dragabb de mukodik). Ha hozzaerto vagy miert nem a megszokott alkatresz ellatohelyedrol rendeled, vagy sajat magad bontod hibas keszulkbol?

Vagy csak a tipikus magyar hozzallasod zavart meg, legolcsobban a legjobb minosseget, 5 ev garanciaval?

2014. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igaz igaz. De ez csak fél válasz volt. A válaszom, hogy egyértelműen magánszemélytől nem vásárolok többet. De legyen oldalamra, hogy egyébként nem hittem volna hogy képes valaki tényleg pár ezer forinttal szórakozni. Egyébként külsőre nem észrevehető a hiba.
2014. febr. 9. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Ki kell előtte próbálni, kijelzőt is ki lehet, nálam volt hogy az ember itt beszerelte. Ha meg ugyis szerviz szereli be akkor érdemes onnan venni.

Aki neked eladta nyilván tudta , hogy nem műxik, azért nem válaszol, ezt buktad , nincs mit csinálni vele.

2014. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!