Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » S. O. s.! Apródon rendelnék...

S. O. s.! Apródon rendelnék egy terméket melynek a vételára 2000ft, és utánvétes csomagként küldenék nekem! Mennyit fogok fizetni készhezvételkor? ( A csomag súlya kb.18kg) Sajnos a tarifatáblázatot nem értem igazán.

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az utànvètel mindig a legdràgàbb módja.Fontos,hogy 70cm-ne legyen nagyobb,mert ha nagyobb duplàn szàmoljàk.Több variàciô is lètezik,de pontosan nem tudom leirni.Az sem mindegy,hogy a postadijat ki fizeti,mert ha te akkor az megint többe kerül,mert duplàn szàmoljàk ebben az estben.Súlyhatàrt sajnos nem ismerem.Szerintem szàmolhatsz 4500-6000ft között.

Viszont ha elöre elutalod az összget postai dijjal eggyütt az eladónak,akkor az egèszet meg tudod úszni 1500 ft-ból.

Vagy futàrral,az is olcsóbb,de csak elöre utalàssal.Èn rendazeresen így adok,veszek.Az utànvètelessel mindig befürödtem valahogy.Ha az elöre utalàst vàlasztod küldesd el emailbe a feladôszelvèny fènykèpèt.Sajnos a kölcsönös bizalomnak meg kell lenni hozzà az eladô ès a vevö közt.

2014. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. febr. 9. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!