Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emelt családi pótlék jár-e,...

Emelt családi pótlék jár-e, ha. FONTOS!?

Figyelt kérdés
Egyetemen tanulok, testvéreim után emelt összegű családi pótlékot kapunk, míg tanulok. Ha munkát vállalok, azonnal megszűnik ez a kedvezmény, vagy csak bizonyos esetekben? Hol tudnék ennek utána nézni? Valaki hasonló helyzetben?
2014. febr. 13. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, neked mi közöd a tesód családijához. Betegségre kap emelt családit, nem? Egyetemista már nem kap családit, ha te is felveszed akkor minél előbb jelezzétek mert abból baromi nagy baj lehet.
2014. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a közöm, hogy egy család vagyunk, általános iskolások a tesóim, és míg tanulok egyetemen, addig utánuk emelt összegű családi pótlék jár. Utánam nincs családi pótlék, ezt tudom, nem is kapunk. A lényeg, hogy míg tanulok és nem dolgozok, addig biztosan jár ez (nem tudom hány éves koromig), de ha munkát vállalok, van rá valami szabályozás, csak nem tudom pontosan, hogy mi. Hogy megvonják már akkor is, ha csak bejelentett munkahelyem lesz, vagy valamennyit dolgozhatok.
2014. febr. 14. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!