Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kismamák! Voltatok már ilyenen...

Kismamák! Voltatok már ilyenenen? Tapasztalat? (bababörze)

Figyelt kérdés

Lesz most nálunk (nem Bp) bababörze. Van egy csomó baba- és gyerekruhám, cipőm, tehát árulni szeretnék.

Az lenne a kérdésem, milyen áron adjam a cuccokat. Az oké, hogy ott megnézem, ki mennyiért árul, jó nekem áron alul is, csak vigyék. Meg hogy egyik jobb minőségű, a másik nem. Szakadt, foltos nincs közte. De mégis.

Csomó body, rugi, pulcsi, nadrágok, farmerek, szoknyák, sapkák, harisnya, zokni stb. Pelenka is. Babakocsi is, 6 db.

És ha valaki árult már ilyenen, az hogyan csinálta? Babakocsikat persze nem tudom elvinni, így is örülök, ha a ruhászsák odakerül. 3 gyerekkel megyünk, jó program lesz nekik. A felügyeletet nem tudom itthon megoldani.

Tapasztalatokat várnék, előre is köszönöm


2009. dec. 9. 17:59
 1/1 A kérdező kommentje:
ilyenen, bocs
2009. dec. 9. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!