Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webshopnak előre utaltam,...

Webshopnak előre utaltam, lenyúlták a pénzt, mit tehetek?

Figyelt kérdés
A www.vetomagbolt.hu webshopnál akartam vetőmagot venni, előre utaltam nekik a vételárat. Nem szállították le pár hét elteltével sem, visszaköveteltem a pénzt a megadott bankszámlaszámomra, küldtek is egy mínuszos számlát, de pénz nuku. Mit tehetek? Hiába fenyegetőzöm, nem utalják vissza a pénzt, az elérhetőségeik döglöttek.

2014. febr. 18. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy egy szlovák cégről van szó, nem túl jók az esélyeid. Nemzetközi szinten nem is tudom hogyan megy egy végrehajtás. Ha kis összegről van szó, akkor valószínűleg nem érdemes vele bajlódni.
2014. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ügyfélszolgálat nyitva tartása

H-2030 Érd, Velencei út 38/A


Hétfő: 900 - 1600

Kedd: 900 - 1600

Szerda: 900 - 1600

Csütörtök: 900 - 1600

Péntek: 900 - 1500

Szombat: zárva

Vasárnap: zárva


A többit rád bízom ;)

2014. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, néztem, csak az a baj, hogy ha kiveszek egy nap szabadságot, több pénztől esek el, mint amennyivel a www.vetomagbolt.hu tartozik.
2014. febr. 18. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam.A Group Tender 08 Zrt. bünbandával.18.000 Ft bánja.Feljelentem őket.Az a gond hogy ezek a szemetek tudják hogy bizonyos összeg alatt nem éri meg a károsultnak erőlködni.Én azért a helyedben elmennék a rendőrségre.Ha több embert is átvertek,lehet hogy foglalkoznak az üggyel.
2014. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egy hónapig ingyen volt náluk a pénzem, de végül visszautalták!
2014. febr. 28. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor te még jól jártál.
2014. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!